Skore : Soccer

Skore Live Soccer Scores, Livescore


 

00:52 (GMT+2)

22 October 2018

F
T
Sigma Olomouc
1 - 0
Dukla Praha
F
T
Karvina
4 - 1
Pribram
F
T
Mlada Boleslav
5 - 1
Slovacko
F
T
Opava
2 - 0
Teplice
F
T
Sparta Prague
4 - 1
Slovan Liberec
F
T
Pardubice
1 - 1
FC Zbrojovka Brno
F
T
Sokolov
3 - 0
SK Prostejov
F
T
Nitra
2 - 1
Zemplin Michalovce
F
T
Ruzomberok
3 - 0
Zeleziarne Podbrezova
F
T
Slovan Bratislava
2 - 1
SKF Sered
F
T
Trencin
1 - 0
Zlate Moravce
F
T
Zilina
5 - 0
FK Senica
F
T
Fulham
1 - 1
Watford
F
T
Burnley
4 - 0
AFC Bournemouth
F
T
Cardiff City
0 - 5
Manchester City
F
T
Crystal Palace
0 - 0
Newcastle United
F
T
Leicester City
3 - 1
Huddersfield Town
F
T
Liverpool
3 - 0
Southampton
F
T
Manchester United
1 - 1
Wolverhampton Wanderers
F
T
Brighton & Hove Albion
1 - 2
Tottenham Hotspur
F
T
Aston Villa
1 - 2
Sheffield Wednesday
F
T
Derby County
3 - 1
Brentford
F
T
Ipswich Town
0 - 0
Bolton Wanderers
F
T
Leeds United
1 - 2
Birmingham City
F
T
Middlesbrough
0 - 0
Swansea City
F
T
Nottingham Forest
1 - 0
Rotherham United
F
T
Reading
3 - 0
Hull City
F
T
Sheffield United
3 - 2
Preston North End
F
T
Stoke City
2 - 3
Blackburn Rovers
F
T
West Bromwich Albion
2 - 0
Millwall
F
T
Queens Park Rangers
0 - 1
Norwich City
F
T
Accrington Stanley
2 - 1
AFC Wimbledon
P
o
s
t
Barnsley
v
Burton Albion
F
T
Blackpool
0 - 0
Luton Town
F
T
Bristol Rovers
3 - 1
Coventry City
F
T
Charlton Athletic
2 - 1
Plymouth Argyle
F
T
Doncaster Rovers
2 - 1
Bradford City
F
T
Gillingham
2 - 4
Peterborough United
F
T
Oxford United
1 - 2
Walsall
F
T
Portsmouth
2 - 2
Wycombe Wanderers
F
T
Scunthorpe United
1 - 0
Shrewsbury Town
F
T
Southend United
1 - 0
Fleetwood Town
F
T
Sunderland
4 - 1
Rochdale
F
T
Bury
0 - 1
Carlisle United
F
T
Cambridge United
1 - 1
Mansfield Town
F
T
Crewe Alexandra
0 - 1
Port Vale
F
T
Exeter City
3 - 1
Cheltenham Town
F
T
Lincoln City
2 - 1
Milton Keynes Dons
F
T
Morecambe
2 - 1
Macclesfield Town
F
T
Northampton Town
0 - 0
Notts County
F
T
Oldham Athletic
3 - 3
Colchester United
F
T
Stevenage
1 - 0
Grimsby Town
F
T
Tranmere Rovers
0 - 1
Newport County
F
T
Yeovil Town
0 - 3
Swindon Town
F
T
Forest Green Rovers
1 - 0
Crawley Town
F
T
Lymington Town
0 - 7
Torquay United
F
T
AFC Kempston Rovers
1 - 0
Marlow
F
T
AFC Uckfield Town
1 - 3
Dartford
F
T
Altrincham
5 - 0
Whitley Bay FC
F
T
Alvechurch
1 - 4
Corby Town
F
T
Anstey Nomads
1 - 7
Mickleover Sports
F
T
Ashton United
3 - 0
Trafford
F
T
Banbury United
0 - 2
Bath City
F
T
Billericay
4 - 1
Burnham
F
T
Binfield
0 - 3
Cirencester Town
F
T
Bognor Regis Town
1 - 1
AFC Sudbury
F
T
Boston United
0 - 2
Peterborough Sports
F
T
Bowers & Pitsea
1 - 6
Hemel Hempstead
F
T
Brantham Athletic
0 - 1
Eastbourne Borough
F
T
Bristol Manor Farm
5 - 2
Basingstoke
F
T
Buxton
0 - 0
Coalville Town
F
T
Chelmsford
1 - 2
Worthing
F
T
Chester FC
4 - 0
City of Liverpool
F
T
Chippenham Town
2 - 2
Swindon Supermarine
F
T
Chorley
3 - 0
Leek Town
F
T
Cleethorpes Town
3 - 3
Bamber Bridge
F
T
Coggeshall Town
2 - 0
Walton Casuals
F
T
Concord Rangers
2 - 0
Margate
F
T
Consett AFC
3 - 3
Warrington Town
F
T
Darlington
0 - 1
Bradford PA
F
T
Dulwich Hamlet
3 - 1
Tonbridge Angels
F
T
Dunston UTS
2 - 1
Irlam
F
T
East Thurrock United
2 - 3
Whitehawk
F
T
Egham Town FC
3 - 3
Brightlingsea Regent
F
T
FC Romania
0 - 2
Beaconsfield Town
F
T
FC United of Manchester
2 - 0
Colne
F
T
Farsley Celtic AFC
0 - 3
Southport
F
T
Gosport Borough
2 - 3
Ramsgate
F
T
Halesowen
0 - 3
Gainsborough
F
T
Hampton & Richmond
3 - 0
Burgess Hill Town
F
T
Hanwell Town
1 - 0
Lowestoft Town
F
T
Haringey Borough
2 - 0
Erith Town
F
T
Haverhill Rovers
0 - 6
Leatherhead
F
T
Hayes & Yeading United
0 - 1
Moneyfields FC
C
a
n
c
Hendon
v
Phoenix Sports
F
T
Hereford
0 - 0
Truro City
F
T
Hitchin Town
1 - 1
Didcot Town
F
T
Hornchurch
2 - 1
East Grinstead Town
F
T
Horsham
4 - 3
Heybridge Swifts
A
b
a
n
Hungerford Town
v
Wantage Town
F
T
Kettering Town FC
2 - 1
AFC Mansfield
F
T
Kidderminster Harriers
5 - 0
Atherstone Town
F
T
King's Lynn Town
3 - 1
Stafford Rangers
F
T
Kings Langley FC
1 - 1
Lewes
F
T
Knaresborough Town
1 - 4
Workington
F
T
Leiston
3 - 4
Hastings
F
T
Leverstock Green
2 - 4
Dorking Wanderers
F
T
Marine
1 - 0
Frickley Athletic
F
T
Merthyr Town
1 - 4
Winchester City
F
T
Metropolitan Police FC
2 - 2
Needham Market
F
T
Mossley AFC
1 - 2
Kidsgrove Athletic
F
T
Nantwich Town
3 - 3
Blyth Spartans
F
T
Nuneaton Borough FC
1 - 1
Brackley Town
F
T
Oxford City
5 - 0
Cray Valley Paper Mills
F
T
Poole Town FC
3 - 0
Cinderford Town
F
T
Radcliffe
1 - 2
Curzon
F
T
Rugby Town
1 - 3
Hednesford
F
T
Slough Town
2 - 2
Sholing
F
T
South Shields
1 - 2
Stockport County
F
T
St Neots Town
4 - 3
Romulus
F
T
St. Ives Town FC
1 - 1
Grantham Town
C
a
n
c
St.Albans
v
Whyteleafe
F
T
Staveley MW
0 - 4
Guiseley
F
T
Stourbridge
3 - 2
Leamington
F
T
Sutton Coldfield Town
2 - 2
Alfreton Town
F
T
Taunton Town
4 - 0
Bitton AFC
F
T
Telford
3 - 1
Bedford
F
T
Tiverton
2 - 0
Dorchester Town
F
T
Wealdstone
2 - 0
Great Wakering Rovers
F
T
Welling United
2 - 1
Chesham United
F
T
Weston Super Mare
2 - 2
Salisbury City
F
T
Witton Albion
2 - 1
Spennymoor Town FC
F
T
Woking
4 - 0
Tooting & Mitcham
F
T
York City
5 - 0
Ashton Athletic
F
T
Eastleigh
1 - 0
Dagenham & Redbridge
F
T
Aldershot Town
2 - 0
Dover
F
T
Barnet
1 - 1
AFC Fylde
F
T
Barrow
2 - 0
Maidenhead United
F
T
Braintree Town
0 - 1
Maidstone
F
T
Chesterfield
0 - 3
Gateshead FC
F
T
Ebbsfleet United
1 - 1
Havant and Waterlooville
F
T
FC Halifax Town
1 - 2
Hartlepool United
F
T
Harrogate
0 - 3
Leyton Orient
F
T
Salford City
3 - 1
Boreham Wood
F
T
Solihull Moors
5 - 0
Bromley
F
T
Sutton United
3 - 0
Wrexham
F
T
Parma Calcio 1913
2 - 0
Cagliari
F
T
Fiorentina
3 - 0
SPAL 2013
F
T
Sampdoria
0 - 1
Inter
F
T
Carpi
1 - 1
Brescia
F
T
Crotone
1 - 2
Hellas Verona
F
T
Lecce
2 - 1
Venezia
F
T
Palermo
4 - 1
Perugia
F
T
Pescara
1 - 0
Foggia
F
T
Spezia
1 - 0
Cittadella
F
T
Cosenza
1 - 1
Livorno
F
T
Piacenza
2 - 0
Pontedera
F
T
Rimini
2 - 1
Triestina
F
T
Cavese
1 - 0
Virtus Francavilla
F
T
Reggina
1 - 0
Bisceglie
F
T
Sicula Leonzio
3 - 0
Matera
F
T
Vibonese
0 - 2
Trapani
P
o
s
t
Juve Stabia
v
Viterbese
F
T
Potenza
0 - 0
Monopoli
F
T
Rieti
2 - 1
Casertana
F
T
Rayo Vallecano
1 - 5
Deportivo Alaves
F
T
Celta Vigo
3 - 3
Real Valladolid
F
T
Eibar
1 - 0
Leganes
F
T
Getafe
0 - 2
Atletico Madrid
F
T
Real Madrid
1 - 0
Espanyol
F
T
Osasuna
1 - 0
Sporting Gijon
F
T
Rayo Majadahonda
1 - 4
Extremadura
F
T
Real Zaragoza
0 - 2
Lugo
F
T
Cordoba
1 - 1
Tenerife
F
T
Real Union
2 - 2
Real Oviedo B
F
T
Athletic Bilbao B
3 - 0
SD Gernika
F
T
Cultural De Durango
1 - 2
Izarra
F
T
Conquense
0 - 3
Barcelona B
F
T
Ejea
0 - 2
Villarreal B
F
T
Sevilla Atletico
0 - 0
CF Talavera de la Reina
F
T
Augsburg
2 - 3
Werder Bremen
F
T
Hertha Berlin
4 - 2
Borussia Moenchengladbach
F
T
Hoffenheim
1 - 1
Borussia Dortmund
F
T
Nuernberg
2 - 0
Hannover 96
F
T
Wolfsburg
1 - 3
Freiburg
F
T
Schalke 04
0 - 2
Bayern Munich
F
T
Arminia Bielefeld
1 - 1
Union Berlin
F
T
Dynamo Dresden
4 - 1
Darmstadt
F
T
Holstein Kiel
2 - 2
Bochum
F
T
1860 Muenchen
1 - 2
Wehen
F
T
Carl Zeiss Jena
3 - 3
Kaiserslautern
F
T
Fortuna Koeln
1 - 1
Sportfreunde Lotte
F
T
Karlsruher SC
2 - 0
KFC Uerdingen
F
T
Meppen
3 - 3
Unterhaching
F
T
Sonnenhof Grossaspach
0 - 0
Hansa Rostock
F
T
Wuerzburger Kickers
1 - 1
Eintracht Braunschweig
F
T
FC Schweinfurt
1 - 1
Greuther Fuerth II
F
T
SpVgg Bayreuth
3 - 0
Nuernberg II
F
T
VfR Garching
2 - 2
SV Schalding-Heining
F
T
Viktoria Aschaffenburg
3 - 1
FV Illertissen
F
T
TSV Buchbach
1 - 1
Ingolstadt II
F
T
Wolfsburg II
0 - 0
Oldenburg
F
T
Luebeck
5 - 2
FC Germania Egestorf-Langreder
F
T
BSV Rehden
2 - 1
Hannover 96 II
F
T
FC Oberlausitz Neugersdorf
1 - 1
Babelsberg
F
T
FC Viktoria 1889 Berlin
0 - 1
Bischofswerdaer FV
F
T
VSG Altglienicke
0 - 2
Berliner AK 07
F
T
Lokomotive Leipzig
0 - 1
Germania Halberstadt
F
T
Eintracht Stadtallendorf
1 - 3
Kickers Offenbach
F
T
FSV Frankfurt
1 - 1
Elversberg
F
T
Freiburg II
1 - 2
Homburg
F
T
Saarbruecken
4 - 1
Wormatia Worms
F
T
TSV Steinbach
1 - 0
Pirmasens
F
T
Waldhof Mannheim
2 - 1
TSG Balingen
F
T
FC Kaan-Marienborn 07
0 - 2
Borussia Dortmund II
F
T
Lippstadt
1 - 1
SC Verl
F
T
SV Roedinghausen
1 - 1
Wattenscheid
F
T
Wuppertal
1 - 1
Viktoria Koeln 1904
F
T
Lille
2 - 1
Nantes
F
T
Angers
0 - 0
Toulouse
F
T
Montpellier
1 - 0
Nice
F
T
Reims
0 - 0
Dijon
F
T
Saint-Etienne
2 - 1
Caen
F
T
Strasbourg
3 - 1
Amiens
F
T
Paris FC
2 - 1
Metz
F
T
Bourg en Bresse Peronnas
0 - 1
Chambly
F
T
Fortuna Sittard
4 - 4
Willem II
F
T
Excelsior
3 - 3
SC Heerenveen
F
T
VVV-Venlo
3 - 0
NAC Breda
F
T
Vitesse
1 - 1
ADO Den Haag
F
T
Waasland-Beveren
1 - 1
Sporting Charleroi
F
T
Eupen
1 - 2
Oostende
F
T
Lokeren
0 - 0
Royal Excel Mouscron
F
T
St.Truiden
2 - 0
Royal Antwerp
F
T
KFCO Beerschot-Wilrijk
1 - 3
Lommel
F
T
Oud-Heverlee
0 - 2
Roeselare
F
T
Santa Clara
1 - 3
Rio Ave
F
T
Maritimo
0 - 0
Belenenses SAD
F
T
Vitoria de Setubal
0 - 2
FC Porto
F
T
Oliveirense
1 - 1
FC Porto B
F
T
Arouca
0 - 2
Braga B
F
T
Penafiel
0 - 0
Cova da Piedade
F
T
Benfica B
1 - 0
Varzim
F
T
Aberdeen
1 - 0
Motherwell
F
T
Dundee FC
0 - 3
Hibernian
F
T
Hearts
0 - 0
Livingston
F
T
Hamilton Academical
3 - 0
St. Mirren
F
T
Brora Rangers
4 - 3
Turriff United
F
T
Burntisland Shipyard
1 - 4
Cumbernauld Colts
F
T
Dalbeattie Star
0 - 0
Kelty Hearts
F
T
Deveronvale
2 - 1
Bonnyrigg Rose Athletic
F
T
Edusport Academy
3 - 1
Buckie Thistle
F
T
Forres Mechanics
2 - 2
Civil Service Strollers
F
T
Gala Fairydean Rovers
6 - 0
Lossiemouth
F
T
Gretna FC 2008
3 - 2
Vale of Leithen
F
T
Huntly
1 - 4
East Stirlingshire
F
T
Linlithgow Rose
3 - 0
Fort William
F
T
Nairn County
1 - 3
Beith Juniors
F
T
Rothes
4 - 0
Clachnacuddin
F
T
Strathspey Thistle
0 - 2
Coldstream
F
T
Whitehill
1 - 0
Edinburgh University
F
T
Wick Academy
1 - 2
Auchinleck Talbot
F
T
Alloa Athletic
0 - 2
Ayr United
F
T
Falkirk
0 - 2
Dundee United
F
T
Greenock Morton
1 - 1
Dunfermline Athletic
F
T
Partick Thistle
3 - 2
Queen of South
F
T
Ross County
0 - 0
Inverness CT
F
T
Forfar Athletic
1 - 1
Brechin City
F
T
Raith Rovers
1 - 1
Montrose
F
T
Stenhousemuir
1 - 2
Arbroath
F
T
Stranraer
0 - 2
East Fife
F
T
Airdrieonians
1 - 1
Dumbarton
F
T
Clyde
4 - 1
Elgin City
F
T
Cowdenbeath
1 - 1
Albion Rovers
F
T
Peterhead
1 - 0
Berwick Rangers
F
T
Queen's Park
0 - 2
Edinburgh City
F
T
Stirling Albion
1 - 2
Annan Athletic
F
T
Randers FC
2 - 0
Vendsyssel FF
F
T
Tarup-Paarup
0 - 1
Brabrand
F
T
Kjellerup
2 - 3
Kolding IF
F
T
Dalum
4 - 1
Odder IGF
F
T
FC Sydvest 05
0 - 3
Jammerbugt FC
F
T
Skovshoved
0 - 1
Avarta
F
T
Vanloese
1 - 3
Broenshoej
F
T
Frem
2 - 1
HIK
F
T
Hilleroed
0 - 3
B 93
F
T
Odds Ballklubb
3 - 2
Vaalerenga
F
T
Elfsborg
1 - 0
Oerebro
F
T
Sirius
0 - 1
Oestersunds FK
F
T
Trelleborgs FF
0 - 3
Djurgaarden
F
T
Dalkurd FF
0 - 2
IFK Norrkoeping
F
T
Degerfors
1 - 1
GAIS
F
T
PS Kemi
0 - 2
VPS
F
T
Ilves
1 - 0
FC Inter
F
T
KuPS
1 - 1
Honka
F
T
AC Kajaani
0 - 1
FF Jaro
F
T
Klubi 04
1 - 3
AC Oulu
F
T
Altach
0 - 1
Wolfsberger AC
F
T
SKN St. Poelten
3 - 0
Hartberg
F
T
Sturm Graz
1 - 2
Mattersburg
F
T
Austria Lustenau
1 - 3
SV Lafnitz
F
T
Grasshopper
3 - 1
Xamax
F
T
Thun
4 - 1
Sion
F
T
Kriens
1 - 1
Chiasso
F
T
Schaffhausen
1 - 1
Servette
F
T
Wil
2 - 1
FC Rapperswil-Jona
F
T
Asteras Tripolis
2 - 0
Apollon Smirnis
F
T
Atromitos
2 - 0
AE Larissa
F
T
PAS Giannina
1 - 0
Aris Thessaloniki FC
F
T
Yeni Malatyaspor
1 - 0
Rizespor
F
T
Kayserispor
0 - 2
Konyaspor
F
T
Trabzonspor
1 - 2
Goztepe
F
T
Hatayspor
1 - 0
Istanbulspor
F
T
Umraniyespor
0 - 2
Genclerbirligi
F
T
Adanaspor
1 - 2
Boluspor
F
T
Elazigspor
4 - 0
Karabukspor
F
T
Derry City
0 - 1
Shamrock Rovers
F
T
St. Patrick's Athletic
1 - 3
Bohemian FC
F
T
Cobh Ramblers
0 - 2
Drogheda United
F
T
Finn Harps
7 - 1
Cabinteely
F
T
Longford Town
2 - 2
UCD
F
T
Shelbourne
3 - 0
Galway United FC
F
T
Barry Town
2 - 1
Cefn Druids AFC
F
T
Caernarfon
3 - 0
Llanelli
F
T
Carmarthen
2 - 2
Aberystwyth
F
T
Newtown
2 - 1
Cardiff Met University
F
T
Llandudno FC
0 - 4
Connah's Quay
F
T
Cliftonville
3 - 2
Ballymena United
F
T
Coleraine
0 - 0
Linfield
F
T
Dungannon Swifts
0 - 0
Ards
F
T
Glenavon
3 - 2
Crusaders
F
T
Glentoran
2 - 1
Institute
F
T
Enosis Paralimni
2 - 0
Ermis Aradippou
F
T
Pafos FC
0 - 2
AEL Limassol
F
T
FC Yenisey Krasnoyarsk
1 - 2
Ural
F
T
Dinamo Moscow
0 - 1
Anzhi Makhachkala
F
T
Arsenal Tula
2 - 2
Rubin Kazan
F
T
FC Rostov
0 - 0
FC Ufa
F
T
FK Akhmat
1 - 1
FC Orenburg
F
T
Kolomna
2 - 0
Chertanovo Moscow 2
F
T
Leningradets
1 - 2
FC Dolgoprudny
F
T
Pskov 747
2 - 0
Murom
F
T
Lokomotiv-Kazanka Moscow
3 - 0
Veles Moscow
F
T
Khimki 2
0 - 2
Zorky Krasnogorsk
F
T
FC Ryazan
1 - 2
Kaluga
F
T
Saturn Ramenskoye
0 - 3
FC Rotor Volgograd II
F
T
Torpedo Moscow
1 - 0
Dinamo Briansk
F
T
Sokol Saratov
2 - 1
Kvant Obninsk
F
T
Lada Togliati
1 - 3
Syzran-2003
F
T
Spartak Nalchik
1 - 3
Chernomorets Novorossiysk
F
T
Mariupol
1 - 0
FC Olexandria
F
T
FC Lviv
1 - 1
Karpaty
C
a
n
c
Shakhtar Donetsk
v
Poltava
F
T
Arsenal Kyiv
1 - 3
Olimpik Donetsk
F
T
Cracovia
3 - 1
Wisla Plock
F
T
Lechia Gdansk
3 - 3
Zaglebie Lubin
F
T
Miedz Legnica
1 - 4
Legia Warszawa
F
T
Warta Poznan
0 - 2
Rakow Czestochowa
F
T
Garbarnia
1 - 2
Chojniczanka Chojnice
F
T
Bytovia Bytow
1 - 1
Wigry Suwalki
F
T
LKS Lodz
0 - 0
GKS Tychy 71
F
T
Termalica Nieciecza
1 - 2
Chrobry Glogow
F
T
Stal Mielec
0 - 0
GKS Jastrzebie
F
T
Stomil Olsztyn
2 - 1
Odra Opole
F
T
Radomiak Radom
5 - 0
Resovia
F
T
Siarka Tarnobrzeg
2 - 2
Elana Torun
F
T
SKRA Czestochowa
0 - 0
ROW Rybnik 1964
F
T
GKS Belchatow
1 - 2
Stal Stalowa Wola
F
T
Pogon Siedlce
0 - 1
Widzew Lodz
F
T
Olimpia Elblag
1 - 2
Rozwoj Katowice
F
T
Osijek
0 - 1
HNK Gorica
F
T
NK Lokomotiva
2 - 0
Rijeka
F
T
FK Zemun
2 - 2
Backa Backa Palanka
F
T
Napredak
3 - 0
Dinamo Vranje
F
T
FK Radnik Surdulica
1 - 2
Radnicki Nis
F
T
Mladost Lucani
1 - 0
Proleter
F
T
Rad Beograd
1 - 0
Macva Sabac
F
T
Vojvodina
3 - 0
Vozdovac
F
T
Gorica
1 - 0
NK Krsko
F
T
Maribor
2 - 2
Domzale
F
T
Hermannstadt
0 - 1
CFR Cluj
F
T
Botosani
0 - 2
Concordia Chiajna
F
T
CS Universitatea Craiova
2 - 0
FC Viitorul Constanta
F
T
Septemvri Sofia
1 - 3
Lokomotiv Plovdiv
F
T
Botev Vratsa
0 - 2
PFC CSKA-Sofia
F
T
Isloch
1 - 0
Shakhtyor Soligorsk
F
T
FK Slutsk
0 - 1
FC Minsk
F
T
FK Vitebsk
0 - 1
Dinamo Brest
F
T
Torpedo Zhodino
1 - 0
Gomel
F
T
Stumbras Kaunas
0 - 0
FK Kauno Zalgiris
F
T
FC Kuressaare
0 - 5
FCI Levadia
F
T
Tulevik Viljandi
3 - 2
Tammeka
F
T
Paide Linnameeskond
2 - 5
Trans Narva
F
T
Flora Tallinn
3 - 0
Parnu JK Vaprus
F
T
Dinamo-Auto
1 - 0
FC Milsami Orhei
F
T
Speranta
4 - 1
FC Sfintul Gheorghe
F
T
FC Sheriff
5 - 2
FC Zaria
F
T
Zimbru
0 - 0
CS Petrocub
F
T
FK Krupa
1 - 4
FK Sarajevo
F
T
Radnik Bijeljina
0 - 1
Zrinjski Mostar
F
T
Sloboda Tuzla
2 - 0
GOSK Gabela
F
T
Rabotnicki
0 - 2
FK Vardar Skopje
F
T
Rudar Pljevlja
0 - 0
FK Iskra
F
T
FK Lovcen
0 - 2
Zeta
F
T
Petrovac
1 - 2
OFK Titograd
F
T
Hapoel Tel Aviv
0 - 0
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
F
T
Hapoel Raanana
1 - 1
FC Ashdod
F
T
Maccabi Haifa
1 - 2
Maccabi Petach Tikva
F
T
Maccabi Netanya
1 - 2
Maccabi Tel Aviv
F
T
San Lorenzo
3 - 2
Patronato de Parana
F
T
Colon
3 - 1
Godoy Cruz
F
T
Newells Old Boys
2 - 0
Lanus
F
T
Talleres
1 - 1
Velez Sarsfield
A
b
a
n
Defensa y Justicia
1 - 1
Estudiantes
F
T
Instituto
4 - 3
CA Defensores de Belgrano
F
T
Chacarita Juniors
2 - 1
Villa Dalmine
F
T
Acassuso
0 - 0
Deportivo Riestra
F
T
All Boys
1 - 1
Colegiales
F
T
Flandria
0 - 0
Deportivo Espanol
F
T
Sacachispas FC
0 - 2
CA Defensores Unidos
F
T
Sao Paulo
1 - 1
America MG
F
T
Goias
2 - 2
Ponte Preta
F
T
CRB
1 - 1
Coritiba
F
T
Sao Bento
0 - 0
Boa Esporte Clube
F
T
Fortaleza
2 - 0
Vila Nova
F
T
Brasil de Pelotas
1 - 3
Oeste FC
F
T
Paysandu
1 - 1
Criciuma
F
T
Destroyers
1 - 0
Aurora
F
T
The Strongest
2 - 0
Nacional Potosi
F
T
Deportes Temuco
0 - 4
Huachipato
F
T
Palestino
1 - 1
Union Espanola
F
T
Audax Italiano
3 - 1
Deportes Iquique
F
T
Union La Calera
0 - 4
Everton CD
F
T
Bucaramanga
2 - 1
CD Jaguares
F
T
Chico FC
1 - 1
Patriotas
F
T
Atletico Junior
3 - 1
La Equidad
F
T
El Nacional
1 - 2
CSD Macara
F
T
Guayaquil City
0 - 2
Aucas
Friday, 21 September 2018
F
T
General Diaz
1 - 0
Sol de America
Saturday, 22 September 2018
F
T
Luqueno
0 - 3
Guarani
F
T
Olimpia
1 - 0
3 de Febrero
Friday, 21 September 2018
F
T
Union Comercio
1 - 3
Alianza Lima
Saturday, 22 September 2018
F
T
Sport Huancayo
1 - 1
CD UT Cajamarca
F
T
Binacional
0 - 4
FBC Melgar
F
T
Ayacucho FC
3 - 1
Academia Cantolao
F
T
Carabobo FC
0 - 0
Aragua FC
F
T
Monarcas Morelia
0 - 0
Pumas
F
T
Puebla
2 - 3
CF America
F
T
Los Angeles FC
2 - 0
San Jose Earthquakes
F
T
New York Red Bulls
2 - 0
Toronto FC
F
T
Atlanta United II
1 - 6
North Carolina FC
F
T
Bethlehem Steel FC
4 - 0
Toronto FC II
F
T
North Carolina Courage
3 - 0
Portland Thorns
F
T
Siquinala
2 - 2
CSD Municipal
F
T
Kashiwa Reysol
1 - 1
Sagan Tosu
F
T
Jubilo Iwata
1 - 2
Yokohama F.Marinos
F
T
V-Varen Nagasaki
1 - 0
Vegalta Sendai
F
T
Kawasaki Frontale
3 - 1
Nagoya Grampus Eight
F
T
Sanfrecce Hiroshima
1 - 1
FC Tokyo
F
T
Shonan Bellmare
1 - 1
Cerezo Osaka
F
T
Machida Zelvia
1 - 1
Tokushima Vortis
F
T
Kyoto Sanga FC
0 - 2
Tochigi SC
F
T
Ventforet Kofu
2 - 0
Fagiano Okayama FC
F
T
Ehime FC
2 - 3
Avispa Fukuoka
F
T
Renofa Yamaguchi
1 - 3
Oita Trinita
F
T
Geylang International FC
2 - 2
Young Lions
F
T
Brunei DPMM
2 - 1
Tampines Rovers FC
F
T
Dalian Yifang
2 - 1
Shanghai Shenhua
F
T
Guizhou Hengfeng
3 - 2
Beijing Guoan
F
T
Hebei CFFC
2 - 0
Tianjin Quanjian
F
T
Henan Jianye
1 - 4
Shandong Luneng
F
T
Jiangsu Suning FC
2 - 3
Guangzhou Evergrande
F
T
Shanghai SIPG FC
3 - 1
Changchun Yatai
F
T
Gyeongnam FC
2 - 1
FC Seoul
F
T
Pohang Steelers
1 - 0
Incheon United
F
T
Sangju Sangmu
2 - 5
Daegu FC
F
T
Seongnam FC
1 - 1
Ansan Greeners
F
T
Seoul E-Land FC
0 - 1
Bucheon FC 1995
F
T
Busan I'Park
1 - 2
Asan Mugunghwa
F
T
Pattaya United
2 - 2
Ratchaburi FC
F
T
Port FC
0 - 2
Suphanburi FC
F
T
Chainat FC
2 - 1
Muang Thong United
F
T
Nakhon Ratchasima FC
3 - 3
Prachuap FC
F
T
Buriram United
2 - 0
Police Tero FC
F
T
Sabail
0 - 0
Sabah FK
F
T
Zira
1 - 2
FK Neftchi
F
T
Persipura Jayapura
1 - 0
Arema
F
T
Madura United
1 - 2
Pusamania Borneo
F
T
Bhayangkara FC
2 - 2
Barito Putera
F
T
Persebaya Surabaya
4 - 1
Mitra Kukar
F
T
Esteghlal Khuzestan
1 - 0
Zob Ahan
F
T
Saipa
2 - 1
Naft Masjed Soleyman FC
F
T
Nassaji Mazandaran FC
0 - 0
Esteghlal
F
T
Kaisar Kyzylorda
2 - 1
Shakhter Karagandy
F
T
Zhetysu Taldykorgan
1 - 0
Kairat Almaty
F
T
Atyrau
3 - 2
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
F
T
Ordabasy Shymkent
0 - 2
Irtysh Pavlodar
F
T
Aktobe
3 - 1
Tobol Kostanay
F
T
Al-Wehda
4 - 1
Al-Raed
F
T
DRB Tadjenanet
1 - 0
JS Saoura
F
T
NA Hussein Dey
0 - 0
USM Bel Abbes
F
T
MC Oran
4 - 3
MC Alger
F
T
Petrojet
1 - 2
El Gounah
F
T
Ismaily SC
1 - 3
Smouha SC
F
T
Bandari
3 - 1
Nakumatt
F
T
SoNy Sugar
1 - 1
Chemelil Sugar
F
T
Posta Rangers
0 - 1
Vihiga United
P
o
s
t
RSB Berkane
v
Difaa El Jadida
P
o
s
t
Wydad Casablanca
v
FUS Rabat
P
o
s
t
Youssoufia Berrechid
v
Raja Casablanca
F
T
KACM
3 - 1
MCO Oujda
F
T
Ittihad Tanger
1 - 1
MAT Tetouan
F
T
Olympic Club de Safi
1 - 0
Rapide Club Oued Zem
F
T
Baroka FC
1 - 2
Orlando Pirates
F
T
Lamontville Golden Arrows
0 - 0
Chippa United
F
T
Kaizer Chiefs
2 - 0
AmaZulu FC
F
T
Free State Stars
1 - 0
Highlands Park