Skore : Soccer

Skore Live Soccer Scores, Livescore


 

01:45 (GMT+2)

22 October 2018

F
T
Slavia Prague
1 - 0
Bohemians 1905
F
T
Hradec Kralove
4 - 0
Zizkov
F
T
FK MAS Taborsko
1 - 1
SK Dynamo Ceske Budejovice
F
T
FK Varnsdorf
0 - 1
Trinec
F
T
DAC 1904 Dunajska Streda
3 - 2
Spartak Trnava
F
T
West Ham United
0 - 0
Chelsea
F
T
Arsenal
2 - 0
Everton
F
T
Gloucester City
3 - 1
Plymouth Parkway
F
T
Torino
1 - 3
SSC Napoli
F
T
Bologna
2 - 0
Roma
F
T
Chievo Verona
0 - 2
Udinese
F
T
Lazio
4 - 1
Genoa
F
T
AC Milan
2 - 2
Atalanta
F
T
Frosinone
0 - 2
Juventus
F
T
Calcio Padova
1 - 1
Cremonese
F
T
Cuneo
1 - 1
ASDC Gozzano
F
T
Olbia
2 - 1
Pro Patria
F
T
Alessandria
1 - 3
Pro Piacenza
F
T
Pistoiese
2 - 4
Lucchese
P
o
s
t
Virtus Entella
v
Arzachena
F
T
FeralpiSalo
0 - 0
Fermana
F
T
Giana Erminio
1 - 2
Imolese Calcio
F
T
Ravenna
0 - 1
Sudtirol
F
T
Renate
1 - 1
L.R. Vicenza Virtus
F
T
AlbinoLeffe
1 - 2
Pordenone Calcio
F
T
Teramo
0 - 0
Sambenedettese
F
T
Virtus Verona
0 - 2
Monza
F
T
Vis Pesaro
2 - 1
Gubbio
F
T
Levante
2 - 6
Sevilla
F
T
Villarreal
0 - 0
Valencia
F
T
Real Betis
2 - 2
Athletic Bilbao
F
T
Barcelona
2 - 2
Girona
F
T
Mallorca
1 - 3
Albacete
F
T
Real Oviedo
1 - 1
Elche
F
T
Las Palmas
1 - 0
Malaga
F
T
Numancia
0 - 2
Almeria
F
T
Reus
1 - 1
Gimnastic
F
T
Cadiz
0 - 2
Alcorcon
F
T
Real Valladolid B
1 - 0
Las Palmas B
F
T
AD Union Adarve
1 - 0
Unionistas de Salamanca
F
T
Celta Vigo B
3 - 0
Rapido de Bouzas
F
T
Fuenlabrada
2 - 0
Coruxo F.C.
F
T
Internacional de Madrid CF
3 - 0
Pontevedra
F
T
Burgos CF
2 - 1
RC Deportivo Fabril
F
T
Leonesa
1 - 2
Real Madrid Castilla
F
T
Navalcarnero
2 - 4
Atletico Madrid B
F
T
Ponferradina
3 - 1
San Sebastian de los Reyes
F
T
Salamanca CF UDS
2 - 3
Guijuelo
F
T
Sporting Gijon B
2 - 2
Real Sociedad B
F
T
Tudelano
1 - 1
SD Leioa
F
T
CD Vitoria
0 - 2
Racing Santander
F
T
Barakaldo
1 - 0
Arenas Getxo
F
T
CD Calahorra
2 - 0
Logrones
F
T
RS Gimnastica
1 - 2
SD Amorebieta
F
T
UP Langreo
0 - 1
Mirandes
F
T
CF Peralada
2 - 2
Atletico Baleares
F
T
Sabadell
0 - 2
Ontinyent
F
T
UE Olot
0 - 3
Valencia B
F
T
Alcoyano
2 - 2
Espanyol B
F
T
Badalona
2 - 1
Atletico Levante UD
F
T
Castellon
1 - 1
Ebro
F
T
Lleida Esportiu
1 - 1
UD Cornella
F
T
Hercules
0 - 2
CD Teruel
F
T
Atletico Malagueno
0 - 1
Granada B
F
T
Almeria B
4 - 1
Don Benito
F
T
Melilla
3 - 1
Linense
F
T
Real Murcia
1 - 0
Ibiza-Eivissa
C
a
n
c
Real Murcia
v
Lorca FC
F
T
Futbol Club Jumilla
1 - 3
Cartagena
F
T
Recreativo Huelva
0 - 1
UCAM Murcia
F
T
Villanovense
0 - 0
San Fernando CD
F
T
Atletico Sanluqueno CF
2 - 0
Marbella FC
F
T
CD Badajoz
2 - 2
CD El Ejido 2012
F
T
Bayer Leverkusen
1 - 0
Mainz 05
F
T
Eintracht Frankfurt
1 - 1
RasenBallsport Leipzig
F
T
Duisburg
1 - 2
Erzgebirge Aue
F
T
FC Heidenheim
2 - 0
Greuther Fuerth
F
T
Hamburger SV
0 - 5
Jahn Regensburg
F
T
Paderborn
4 - 4
Magdeburg
F
T
FSV Zwickau
0 - 1
Osnabrueck
F
T
Hallescher FC
1 - 0
Aalen
F
T
Eintracht Norderstedt
2 - 2
SC Weiche Flensburg
F
T
TSV Havelse
1 - 1
FC Hansa Lueneburg
F
T
Holstein Kiel II
2 - 0
SSV Jeddeloh
F
T
VfL Oldenburg
1 - 0
Lupo-Martini Wolfsburg
F
T
Budissa Bautzen
0 - 1
Chemnitzer FC
F
T
FSV Wacker Nordhausen
0 - 0
RW Erfurt
F
T
Hertha Berlin II
3 - 0
BFC Dynamo
F
T
ZFC Meuselwitz
1 - 3
FSV Union Fuerstenwalde
F
T
Hoffenheim II
3 - 0
Mainz 05 II
F
T
Rennes
1 - 3
Paris Saint Germain
F
T
Guingamp
1 - 3
Bordeaux
F
T
Lyon
4 - 2
Marseille
F
T
Feyenoord
1 - 0
FC Utrecht
F
T
FC Emmen
0 - 1
PEC Zwolle
F
T
FC Groningen
1 - 3
AZ Alkmaar
F
T
PSV Eindhoven
3 - 0
Ajax
F
T
Gent
0 - 4
Club Brugge
F
T
Anderlecht
2 - 1
Standard Liege
F
T
Cercle Brugge
2 - 5
Genk
F
T
KV Mechelen
2 - 0
Westerlo
Saturday, 22 September 2018
F
T
Vitoria de Setubal
0 - 2
FC Porto
Sunday, 23 September 2018
F
T
Feirense
0 - 0
Nacional
F
T
Tondela
2 - 0
Moreirense
F
T
Benfica
2 - 0
Aves
F
T
Portimonense
3 - 2
Vitoria de Guimaraes
F
T
Vitoria de Guimaraes B
0 - 2
Leixoes
F
T
Academico Viseu
3 - 4
Famalicao
F
T
Estoril
1 - 4
Mafra
F
T
Farense
0 - 2
Academica
F
T
Pacos de Ferreira
3 - 0
Sporting Covilha
F
T
Kilmarnock
2 - 1
Celtic
F
T
Rangers
5 - 1
St.Johnstone
F
T
Stirling University FC
2 - 1
Keith
F
T
SoenderjyskE
0 - 0
FC Midtjylland
F
T
Hobro
0 - 5
AaB
F
T
FC Koebenhavn
2 - 1
FC Nordsjaelland
F
T
AGF
3 - 2
Broendby IF
F
T
FC Roskilde
3 - 0
Hvidovre
F
T
Fredericia
2 - 0
Lyngby
F
T
HB Koege
2 - 2
FC Helsingoer
F
T
Naestved
2 - 1
Fremad Amager
F
T
Silkeborg
3 - 1
Nykoebing FC
F
T
Thisted
3 - 3
Viborg
F
T
Ringkoebing
4 - 1
Vejgaard
F
T
AB
2 - 0
Marienlyst
F
T
Slagelse
1 - 2
Middelfart G og BK
F
T
Bodoe/Glimt
1 - 2
Start
F
T
Brann
1 - 1
Sandefjord
F
T
Kristiansund BK
2 - 1
FK Haugesund
F
T
Stabaek
3 - 2
Ranheim
F
T
Stroemsgodset
1 - 2
Molde
F
T
Rosenborg
3 - 1
Sarpsborg 08
F
T
Viking
2 - 0
Sogndal
F
T
Jerv
1 - 0
Stroemmen
F
T
Nest Sotra
0 - 1
Floroe
F
T
Hamarkameratene
2 - 2
Levanger
F
T
Kongsvinger
1 - 1
Tromsdalen
F
T
Sandnes
1 - 1
Notodden
F
T
Ull/Kisa
1 - 1
Aasane
F
T
AIK
1 - 0
Hammarby
F
T
Malmoe FF
4 - 0
Kalmar FF
F
T
Falkenbergs FF
2 - 0
Joenkoepings Soedra
F
T
Varbergs BoIS FC
1 - 2
Gefle
F
T
Helsingborg
1 - 0
IK Frej Taeby
F
T
Oergryte FF
4 - 1
IK Brage
F
T
IFK Mariehamn
2 - 2
TPS
F
T
EIF
0 - 3
HIFK
F
T
Austria Wien
0 - 3
LASK
F
T
FC Wacker Innsbruck
1 - 3
Admira Moedling
F
T
Salzburg
2 - 1
Rapid Wien
F
T
FC Juniors OOe
0 - 3
FC Liefering
F
T
FC Zuerich
1 - 0
Luzern
F
T
St. Gallen
2 - 2
Lugano
F
T
Young Boys
7 - 1
Basel
F
T
FC Vaduz
0 - 1
Winterthur
F
T
Xanthi
3 - 0
OFI Crete
F
T
Panathinaikos
3 - 0
Levadiakos
F
T
PAOK Thessaloniki FC
2 - 0
AEK Athens
F
T
Kasimpasa
1 - 2
Alanyaspor
F
T
Akhisarspor
3 - 0
Galatasaray
F
T
Antalyaspor
2 - 1
Sivasspor
F
T
Eskisehirspor
0 - 0
Gazisehir Gaziantep FK
F
T
Afjet Afyonspor
1 - 1
Balikesirspor
F
T
Altay
0 - 1
Giresunspor
F
T
APOEL Nicosia
2 - 5
Doxa Katokopia
F
T
Alki Oroklinis
0 - 0
Anorthosis
F
T
FH Hafnarfjordur
2 - 1
Valur
F
T
Fjoelnir
0 - 2
Breidablik
F
T
IBV Vestmannaeyjar
2 - 1
Stjarnan
F
T
KA Akureyri
4 - 3
Grindavik
F
T
KR Reykjavik
1 - 1
Fylkir
F
T
Keflavik
0 - 4
Vikingur Reykjavik
F
T
Zenit St. Petersburg
5 - 3
Lokomotiv Moscow
F
T
CSKA Moscow
1 - 1
Spartak Moscow
F
T
Luch Energiya Vladivostok
1 - 0
Sibir Novosibirsk
F
T
Tom Tomsk
3 - 1
Chertanovo Moscow
F
T
Spartak Moscow II
2 - 1
SKA-Khabarovsk
F
T
Zenit St. Petersburg II
0 - 1
Baltika
C
a
n
c
Fakel
v
Anzhi Makhachkala
F
T
Avangard Kursk
2 - 0
Tyumen
F
T
Khimki
2 - 3
Armavir FC
F
T
PFC Sochi
0 - 0
FC Tambov
F
T
Shinnik Yaroslavl
1 - 2
Mordovya
F
T
FC Rotor Volgograd
2 - 1
Nizhny Novgorod
F
T
Fakel
0 - 0
FC Krasnodar II
F
T
FC Chelyabinsk
1 - 2
Volga Ulyanovsk
F
T
FC Ufa II
0 - 4
KamAZ
F
T
NoSta
4 - 1
Ural II
F
T
Legion Dinamo
1 - 1
Mashuk-KMV
F
T
Spartak Vladikavkaz
0 - 1
SKA Rostov
F
T
Urozhay
2 - 1
Biolog Novokubansk
F
T
Dynamo Kyiv
4 - 0
Desna
F
T
Shakhtar Donetsk
3 - 0
Chornomorets Odesa
F
T
Vorskla
2 - 1
Zorya
F
T
Slask Wroclaw
4 - 1
Piast Gliwice
F
T
Gornik Zabrze
1 - 3
Jagiellonia Bialystok
F
T
Podbeskidzie Bielsko-Biala
1 - 1
Sandecja Nowy Sacz
F
T
GKS Katowice
1 - 1
Puszcza Niepolomice
F
T
Blekitni Stargard
0 - 2
Gornik Leczna
F
T
Dinamo Zagreb
5 - 3
Inter Zapresic
F
T
NK Istra 1961
2 - 4
Hajduk Split
F
T
Partizan Beograd
1 - 1
FK Crvena Zvezda
F
T
ND Triglav
1 - 2
Rudar Velenje
F
T
NK Celje
1 - 0
Mura
F
T
Olimpija Ljubljana
3 - 1
Aluminij
F
T
FC FCSB
2 - 0
FC Dunarea Calarasi
F
T
Vereya
1 - 1
Dunav Ruse
F
T
Cherno More Varna
1 - 2
Slavia Sofia
F
T
Botev Plovdiv
2 - 3
Ludogorets Razgrad
F
T
Dinamo Minsk
3 - 2
FC Luch Minsk
F
T
FK Jelgava
0 - 0
FK Spartaks
F
T
Valmieras FK
1 - 6
Ventspils
F
T
FK Liepaja
0 - 0
Riga FC
F
T
Talinna Kalev
0 - 2
Nomme JK Kalju
F
T
FK Mladost Doboj Kakanj
2 - 2
Zeljeznicar
F
T
Celik Zenica
1 - 1
FK Tuzla City
F
T
Siroki Brijeg
2 - 0
FK Zvijezda 09
F
T
FK Sileks
1 - 2
KF Shkendija
F
T
Pobeda
2 - 4
FC Academy Pandev
F
T
Renova
0 - 2
Belasica
F
T
Shkupi
2 - 1
Makedonija GjP
F
T
Sutjeska
2 - 1
Buducnost Podgorica
F
T
Mornar
1 - 1
Grbalj Radanovici
F
T
Banfield
1 - 1
Independiente
F
T
San Martin de Tucuman
0 - 0
Argentinos Juniors
F
T
Tigre
0 - 2
Huracan
F
T
Gimnasia LP
1 - 1
Rosario Central
F
T
San Martin San Juan
1 - 3
Atletico Tucuman
F
T
Boca Juniors
0 - 2
River Plate
F
T
Sarmiento
1 - 1
Central Cordoba de Santiago
F
T
Santamarina
2 - 2
Gimnasia Jujuy
F
T
Brown de Adrogue
0 - 0
Los Andes
F
T
Nueva Chicago
1 - 0
Olimpo
F
T
Independiente Rivadavia
1 - 0
Club Atletico Platense
F
T
Temperley
2 - 3
Arsenal Sarandi
F
T
Quilmes
0 - 1
Almagro
F
T
Club Atletico Estudiantes
0 - 0
Tristan Suarez
F
T
Independiente de Neuquen
1 - 1
Deportivo Madryn
F
T
Sol de Mayo
1 - 3
Sansinena BB
F
T
Club Cipolletti
2 - 0
Ferro Carril Oeste General Pico
F
T
Juventud Unida Gualeguaychu
1 - 2
Douglas Haig
F
T
Defensores de Pronunciamiento
0 - 2
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
F
T
Union de Sunchales
1 - 0
Atletico Parana
F
T
Sportivo Estudiantes
1 - 1
San Lorenzo de Alem
F
T
Huracan Las Heras
1 - 0
Juventud Unida Universitario
F
T
CA Chaco For Ever
1 - 0
Deportivo San Jorge Tucuman
F
T
San Martin de Formosa
0 - 1
Altos Hornos Zapla
F
T
Gimnasia y Tiro
1 - 0
Sarmiento de Resistencia
F
T
Gremio
3 - 2
Ceara
F
T
Atletico PR
3 - 0
Parana Clube
F
T
Corinthians
1 - 1
Internacional
F
T
Flamengo
2 - 1
Atletico MG
F
T
Sport Recife
0 - 1
Palmeiras
F
T
Vitoria
3 - 4
Botafogo RJ
F
T
Guarani
1 - 0
CS Alagoano
F
T
Avai FC
3 - 1
Sampaio Correa
Saturday, 22 September 2018
F
T
The Strongest
2 - 0
Nacional Potosi
Sunday, 23 September 2018
F
T
Jorge Wilstermann
1 - 0
Sport Boys Warnes
F
T
Real Potosi
4 - 2
Bolivar
F
T
San Jose
4 - 1
Blooming
Saturday, 22 September 2018
F
T
Union La Calera
0 - 4
Everton CD
Sunday, 23 September 2018
F
T
Universidad Catolica
2 - 1
San Luis
F
T
Universidad de Concepcion
3 - 1
Universidad de Chile
F
T
Curico Unido
1 - 0
O'Higgins
F
T
Colo Colo
3 - 4
Antofagasta
Saturday, 22 September 2018
F
T
Atletico Junior
3 - 1
La Equidad
Sunday, 23 September 2018
F
T
Rionegro Aguilas
2 - 1
Leones
F
T
Independiente Medellin
2 - 2
Santa Fe
F
T
Millonarios
2 - 2
Once Caldas
Saturday, 22 September 2018
F
T
Guayaquil City
0 - 2
Aucas
Sunday, 23 September 2018
F
T
Delfin
2 - 1
Emelec
F
T
LDU de Quito
0 - 0
Barcelona SC
F
T
Independiente del Valle
2 - 3
Deportivo Cuenca
Saturday, 22 September 2018
F
T
Olimpia
1 - 0
3 de Febrero
Sunday, 23 September 2018
F
T
Deportivo Santani
1 - 0
Libertad
F
T
Nacional
0 - 3
Cerro Porteno
Saturday, 22 September 2018
F
T
Ayacucho FC
3 - 1
Academia Cantolao
Sunday, 23 September 2018
F
T
Sport Rosario
1 - 1
Comerciantes Unidos
F
T
Sport Boys
3 - 1
Real Garcilaso
F
T
Sporting Cristal
4 - 0
Deportivo Municipal
F
T
Universitario de Deportes
2 - 2
Universidad San Martin
F
T
Boston River
0 - 0
Rampla Juniors
F
T
Cerro
1 - 2
Racing
F
T
Club Atletico Penarol
1 - 1
Club Atletico Torque
A
A
W
El Tanque Sisley
0 - 0
Fenix
F
T
River Plate
3 - 2
Defensor Sporting
F
T
Montevideo Wanderers
3 - 2
Club Atletico Progreso
Saturday, 22 September 2018
F
T
Carabobo FC
0 - 0
Aragua FC
Sunday, 23 September 2018
F
T
Deportivo La Guaira
2 - 2
Trujillanos FC
F
T
Atletico Venezuela
2 - 2
Mineros De Guayana
F
T
Deportivo Tachira
3 - 0
Portuguesa FC
F
T
Estudiantes de Caracas
1 - 1
Academia Puerto Cabello
F
T
Zulia
5 - 0
Metropolitanos FC
F
T
Toluca
3 - 2
Necaxa
F
T
Leon
0 - 1
Lobos de la BUAP
F
T
Cruz Azul
2 - 0
Atlas
F
T
Tijuana
1 - 0
Pachuca
F
T
CD Guadalajara
1 - 1
Queretaro FC
Saturday, 22 September 2018
F
T
New York Red Bulls
2 - 0
Toronto FC
Sunday, 23 September 2018
F
T
Atlanta United
2 - 0
Real Salt Lake
F
T
Columbus Crew
2 - 1
Colorado Rapids
F
T
Montreal Impact
1 - 1
New York City FC
F
T
New England Rev.
2 - 2
Chicago Fire
F
T
Orlando City
0 - 0
Houston Dynamo
F
T
Minnesota United
3 - 2
Portland Timbers
F
T
Philadelphia Union
2 - 0
Sporting Kansas City
F
T
Charlotte Independence
1 - 1
New York Red Bulls II
F
T
Penn FC
1 - 2
FC Cincinnati
F
T
Pittsburgh Riverhounds
3 - 2
Indy Eleven
F
T
Louisville City FC
4 - 0
Ottawa Fury
F
T
Tampa Bay Rowdies
3 - 0
Richmond Kickers
F
T
Colorado Springs Switchbacks FC
1 - 2
Phoenix Rising FC
F
T
Tulsa Roughnecks FC
1 - 1
Swope Park Rangers
F
T
Nashville SC
1 - 1
Charleston Battery
F
T
Rio Grande Valley FC
3 - 0
Seattle Sounders FC II
F
T
Saint Louis FC
2 - 0
San Antonio FC
F
T
Fresno FC
2 - 2
Portland Timbers II
F
T
Reno 1868 FC
3 - 3
Las Vegas Lights FC
F
T
LA Galaxy II
6 - 1
Real Monarchs SLC
Saturday, 22 September 2018
F
T
North Carolina Courage
3 - 0
Portland Thorns
F
T
Deportiva San Carlos
2 - 0
Limon
F
T
Santos de Guapiles
0 - 0
Deportivo Saprissa
F
T
C.S. Cartagines
3 - 2
Deportiva Carmelita
F
T
LD Alajuelense
2 - 0
Grecia
F
T
Universidad de Costa Rica
1 - 1
Club Sport Herediano
F
T
Guadalupe FC
1 - 1
Municipal Perez Zeledon
Saturday, 22 September 2018
F
T
Pasaquina
1 - 0
Firpo
Sunday, 23 September 2018
F
T
CD Chalatenango
1 - 1
CD Aguila
F
T
CD Sonsonate
2 - 5
Alianza FC
F
T
CD FAS
0 - 1
Isidro Metapan
F
T
Municipal Limeno
1 - 0
CD Audaz
F
T
Comunicaciones FC
1 - 1
Deportivo Petapa
F
T
Club Xelaju
1 - 0
Iztapa
F
T
Sanarate
2 - 3
Antigua Guatemala
F
T
Deportivo Malacateco
2 - 2
Coban Imperial
F
T
Deportivo Chiantla
0 - 3
Guastatoya
F
T
Juticalpa
3 - 1
CD Vida
F
T
Real de Minas
1 - 0
Real Espana
F
T
Urawa Red Diamonds
4 - 0
Vissel Kobe
F
T
Consadole Sapporo
0 - 2
Kashima Antlers
F
T
FC Gifu
1 - 1
Tokyo Verdy
F
T
Kamatamare Sanuki
0 - 2
Omiya Ardija
F
T
Matsumoto Yamaga
2 - 0
Roasso Kumamoto
F
T
Mito Hollyhock
0 - 1
Albirex Niigata
F
T
JEF United Chiba
0 - 1
Yokohama FC
F
T
Albirex Niigata FC
2 - 2
Hougang United FC
F
T
Home United FC
4 - 3
Warriors FC
F
T
Guangzhou R&F F.C.
1 - 1
Chongqing Lifan
F
T
Tianjin Teda
2 - 2
Beijing Renhe
F
T
Jeju United
2 - 2
Gangwon FC
F
T
Jeonnam Dragons
1 - 0
Ulsan Hyundai
F
T
Suwon Bluewings
0 - 0
Jeonbuk FC
F
T
FC Anyang
3 - 1
Suwon City
F
T
Gwangju FC
1 - 2
Daejeon Citizen
F
T
Air Force Central FC
2 - 5
Bangkok Glass
F
T
Chiangrai United
2 - 2
Siam Navy FC
F
T
Bangkok United
2 - 3
Sukhothai FC
F
T
Ubon UMT FC
1 - 2
Chonburi
F
T
Keshla
1 - 2
Sumqayit
F
T
Qarabag FK
4 - 1
FK Qabala
F
T
Sioni Bolnisi
0 - 0
Dinamo Tbilisi
F
T
Saburtalo
0 - 3
Torpedo Kutaisi
F
T
Dila Gori
2 - 0
FC Rustavi
F
T
PSIS
4 - 2
Perseru Serui
F
T
PSM Makassar
2 - 0
Sriwijaya FC
F
T
Persib Bandung
3 - 2
Persija Jakarta
F
T
Padideh FC
0 - 0
Tractor Sazi Tabriz
F
T
Persepolis
1 - 0
Sepidrood Rasht
F
T
Akzhaiyk Uralsk
1 - 2
FC Astana
F
T
Enyimba
5 - 1
Rayon Sport
F
T
Raja Casablanca
1 - 0
CARA
F
T
RSB Berkane
1 - 1
AS Vita Club
F
T
USM Alger
0 - 1
Al Masry
F
T
El Hodood
1 - 0
Nogoom FC
F
T
El Zamalek
2 - 1
Al Mokawloon Al Arab
P
o
s
t
Pyramids FC
v
Al Ahly
F
T
Wazito FC
3 - 3
Zoo FC
F
T
Nzoia Sugar FC
1 - 0
Thika United
F
T
Tusker FC
2 - 2
Mathare United
F
T
OCK Khouribga
2 - 1
Chabab Rif Al Hoceima
F
T
Bloemfontein Celtic
0 - 1
Maritzburg United
F
T
SuperSport United
4 - 0
Black Leopards