Skore : Fotbal

Fotbalové zápasy, živé zápasy, výsledky


 

12:46 (GMT+2)

23. květen 2018

K
O
Marseille
0 - 3
Atletico Madrid
K
O
FK MAS Taborsko
2 - 0
Zizkov
K
O
Opava
1 - 1
Pribram
K
O
Pardubice
4 - 3
SK Dynamo Ceske Budejovice
K
O
Sokolov
2 - 0
Frydek-Mistek
K
O
Trinec
0 - 1
FC Vlasim
K
O
Vitkovice
1 - 1
Hradec Kralove
K
O
Znojmo
0 - 2
FK Varnsdorf
K
O
Usti nad Labem
2 - 0
Olympia Prague
K
O
Sigma Olomouc U21
3 - 2
Dukla Praha U21
K
O
Rotherham United
2 - 0
Scunthorpe United
K
O
Altonaer FC 93
4 - 3
Eutin 08
K
O
BSV Rehden
2 - 2
Eintracht Norderstedt
K
O
FC Hansa Lueneburg
3 - 0
VfV Hildesheim
K
O
Luebeck
3 - 2
Wolfsburg II
K
O
St.Pauli II
3 - 2
SSV Jeddeloh
K
O
TSV Havelse
1 - 1
SC Weiche Flensburg
K
O
Mamelodi Sundowns FC
1 - 3
Barcelona
K
O
FSV Zwickau
1 - 4
VfB Stuttgart
K
O
Bad Gleichenberg
0 - 5
Sturm Graz
K
O
Hessen Kassel
1 - 2
Hannover 96
K
O
VV Hillergersberg
0 - 9
Excelsior
K
O
Brabrand
2 - 1
FC Roskilde
K
O
Fremad Amager
0 - 0
Thisted
K
O
HB Koege
1 - 1
Viborg
K
O
Skive
0 - 1
Esbjerg fB
K
O
Vejle Boldklub
1 - 0
Fredericia
K
O
Vendsyssel FF
1 - 1
Nykoebing FC
K
O
Skovshoved
2 - 1
Avarta
K
O
Hvidovre
3 - 1
Middelfart G og BK
K
O
Naestved
1 - 1
Kjellerup
K
O
FC Sydvest 05
0 - 2
Frem
K
O
Jammerbugt FC
3 - 0
Kolding IF
K
O
Marienlyst
1 - 3
Ringkoebing
K
O
Bodoe/Glimt
0 - 1
Tromsoe
K
O
Brann
1 - 1
FK Haugesund
K
O
Kristiansund BK
1 - 3
Ranheim
K
O
Molde
2 - 0
Stroemsgodset
K
O
Odds Ballklubb
5 - 0
Sandefjord
K
O
Rosenborg
3 - 0
Lillestroem
K
O
Sarpsborg 08
4 - 0
Start
K
O
Vaalerenga
1 - 0
Stabaek
K
O
Tromsdalen
1 - 2
Levanger
K
O
Aalesund
2 - 2
Stroemmen
K
O
Floroe
0 - 2
Nest Sotra
K
O
Jerv
1 - 0
Notodden
K
O
Kongsvinger
2 - 1
Hamarkameratene
K
O
Mjoendalen
0 - 2
Ull/Kisa
K
O
Sogndal
1 - 4
Aasane
K
O
Viking
5 - 2
Sandnes
K
O
Hammarby
3 - 2
Malmoe FF
K
O
Karlbergs BK
3 - 2
Vasalunds IF
K
O
Haka
2 - 0
AC Oulu
K
O
AE Sparti
0 - 3
Aris Thessaloniki FC
K
O
Aiginiakos FC
2 - 0
Kallithea
K
O
Anagennisi Karditsas
2 - 1
Ergotelis
K
O
Apollon Pontou
1 - 0
Apollon Larissa
K
O
Panegialios
0 - 0
AE Karaiskakis
K
O
Panserraikos FC
1 - 1
Panachaiki
K
O
Trikala
2 - 1
Kissamikos FC
K
t
Doxa Dramas
3 - 0
Veria FC
K
t
OFI Crete
3 - 0
Acharnaikos FC

Kypr – Pohár

K
O
AEK Larnaca
2 - 1
Apollon Limassol
K
O
Dinamo St Petersburg II
4 - 0
Znamya
K
O
CRFSO Smolensk
0 - 1
Luki-Energiya
K
O
FC Dolgoprudny
2 - 3
Veles Moscow
K
O
Murom
1 - 2
Kolomna
K
O
Pskov 747
0 - 5
Chertanovo Moscow
K
O
Tekstilshchik
4 - 1
Torpedo Vladimir
K
O
Lokomotiv-Kazanka Moscow
0 - 0
Spartak Kostroma
Z
r
Yunost Moscow
v
Strogino
K
t
Zenit Penza
0 - 3
Energomash Belgorod
K
O
FC Rotor Volgograd II
0 - 4
Strogino
K
O
Khimik Novomoskovsk
3 - 1
Metalurg Lypetsk
K
O
Dinamo Briansk
0 - 0
Ararat Moscow
K
O
FC Ryazan
3 - 3
Saturn Ramenskoye
K
O
Kaluga
1 - 3
Sokol Saratov
K
O
Torpedo Moscow
1 - 0
Zorky Krasnogorsk
K
O
Ural II
1 - 0
FC Orenburg II
K
t
Anzhi-Junior Zelenodolsk
0 - 3
Neftekhimik
Z
r
Dinamo Kirov
v
Akademiya Togliati
Z
r
Dinamo Kirov
v
Krylya Sovetov Samara II
K
O
FC Chelyabinsk
1 - 0
KamAZ
K
O
Lada Togliati
2 - 1
NoSta
K
O
Volga Ulyanovsk
3 - 0
Zenit Izhevsk
K
O
Mordovya
1 - 0
Syzran-2003
Z
r
SKA Rostov
v
FC Rotor Volgograd II
K
O
Legion Dynamo
2 - 2
Dinamo Stavropol
K
O
Mashuk-KMV
0 - 2
Chernomorets Novorossiysk
K
O
Angusht Nazran
0 - 1
Akademia Rostov
K
O
Biolog Novokubansk
0 - 2
Chayka
K
O
Spartak Vladikavkaz
0 - 0
Kuban Krasnodar II
K
O
FC Krasnodar II
1 - 0
Afips Afipsky
K
O
Spartak Nalchik
0 - 2
Armavir FC
K
O
Druzhba
1 - 1
Anzhi Makhachkala II
K
O
Blekitni Stargard
1 - 2
Lodzki KS
K
O
Olimpia Elblag
1 - 2
MKS Kluczbork
K
O
Rozwoj Katowice
3 - 1
Siarka Tarnobrzeg
K
O
KS Legionovia Legionowo
2 - 2
Garbarnia
K
O
GKS Belchatow
2 - 1
GKS Jastrzebie
K
O
Botosani
0 - 1
Concordia Chiajna
K
O
Cherno More Varna
2 - 1
Lokomotiv Plovdiv
K
O
FK Spartaks
1 - 0
FK Jelgava
K
O
Riga FC
2 - 2
FK Liepaja
K
O
Valmieras FK
1 - 3
Ventspils
K
O
FS Metta/LU
0 - 1
RFS
K
O
FK Palanga
0 - 2
Stumbras Kaunas
K
O
Lietava Jonava
0 - 0
Trakai FK
K
O
Flora Tallinn
2 - 1
FC Kuressaare
K
O
FK Sileks
0 - 0
Rabotnicki
K
O
FK Skopje
1 - 0
Pobeda
K
O
FK Vardar Skopje
3 - 2
FC Academy Pandev
K
O
Pelister
0 - 2
Shkupi
K
O
Renova
0 - 3
KF Shkendija
K
O
Decic Tuzi
1 - 3
Kom
K
O
Grbalj Radanovici
0 - 2
FK Iskra
K
O
Mladost Podgorica
2 - 3
Zeta
K
O
Petrovac
2 - 1
Buducnost Podgorica
K
O
Rudar Pljevlja
2 - 1
Sutjeska
K
O
Maccabi Netanya
0 - 5
Bnei Yehuda Tel Aviv
K
O
Defensor Sporting
0 - 1
Cerro Porteno
K
O
Monagas SC
1 - 2
Gremio
K
O
Delfin
1 - 0
Atletico Nacional
K
O
Colo Colo
2 - 0
Bolivar
K
O
CA Defensores de Belgrano
1 - 0
Tristan Suarez
K
O
Club Atletico Estudiantes
2 - 1
CD UAI Urquiza
úterý, 15. květen 2018
K
O
Chacarita Juniors
0 - 3
Deportivo Maipu
středa, 16. květen 2018
O
d
Tigre
v
Guillermo Brown
O
d
Huracan
v
Victoriano Arenas
K
O
CRB
0 - 4
Avai FC
K
O
Criciuma
0 - 0
Juventude
K
O
Danubio
0 - 2
Montevideo Wanderers

USA – USL

K
O
Bethlehem Steel FC
3 - 0
New York Red Bulls II
K
O
Club Sport Herediano
1 - 1
Deportivo Saprissa
K
O
Suwon Bluewings
3 - 0
Ulsan Hyundai
K
O
Shanghai SIPG FC
2 - 1
Kashima Antlers
K
O
Yangon United
3 - 2
Ceres-Negros FC
K
O
FC Alay Osh
2 - 3
Ahal
K
O
FC Istiklol
2 - 3
Altyn Asyr
K
O
Abahani Limited
0 - 4
Bengaluru FC
K
O
Aizawl
2 - 1
New Radiant SC
K
O
April 25 SC
5 - 1
HangYuen/Fujen
K
O
Benfica Macau
3 - 0
Hwaebul SC
K
O
FC Tokyo
0 - 1
Vegalta Sendai
K
O
Yokohama F.Marinos
2 - 1
Albirex Niigata
K
O
Consadole Sapporo
0 - 3
Shimizu S-Pulse
K
O
Ventforet Kofu
0 - 1
Jubilo Iwata
K
O
Gamba Osaka
1 - 4
Nagoya Grampus Eight
K
O
Urawa Red Diamonds
1 - 0
Sanfrecce Hiroshima
K
O
Shonan Bellmare
2 - 0
V-Varen Nagasaki
K
O
Vissel Kobe
1 - 1
Sagan Tosu
K
O
Young Lions
1 - 3
Albirex Niigata FC
K
O
Etoile du Sahel
2 - 1
Zesco United
K
O
AS Vita Club
3 - 1
ASEC Mimosas
K
O
Aduana Stars
3 - 3
Raja Casablanca
K
O
HCB Songo
0 - 2
RSB Berkane
K
O
Al Hilal Omdurman
1 - 1
Al Masry
K
O
CARA
3 - 0
Enyimba
K
O
Djoliba AC
1 - 1
Williamsville Athletic Club
K
O
Gor Mahia
0 - 0
USM Alger
K
O
Young Africans
0 - 0
Rayon Sport
K
O
Black Leopards
1 - 0
Platinum Stars
K
O
Plateau United
2 - 1
Lobi Stars