Skore : Fotbal

Fotbalové zápasy, živé zápasy, výsledky


 

1:02 (GMT+2)

22. říjen 2018

K
O
Pardubice
1 - 2
Jablonec
K
O
Slovakia
1 - 2
Czech Republic
K
O
Norway
1 - 0
Slovenia
K
O
Bulgaria
2 - 1
Cyprus
K
O
Georgia
3 - 0
Andorra
K
O
Latvia
1 - 1
Kazakhstan
K
O
Armenia
0 - 1
Gibraltar
K
O
FYR Macedonia
4 - 1
Liechtenstein
K
O
Bahamas
0 - 6
Antigua and Barbuda
K
O
Bermuda
12 - 0
Sint Maarten
K
O
Dominican Republic
3 - 0
Cayman Islands
K
O
Grenada
0 - 2
Cuba
K
O
Puerto Rico
0 - 1
Martinique
K
O
Turks and Caicos Islands
0 - 8
Guyana
K
O
Barnsley
3 - 2
Luton Town
K
O
AFC Wimbledon
1 - 2
Portsmouth
K
O
Accrington Stanley
3 - 1
Bradford City
K
O
Burton Albion
1 - 0
Bristol Rovers
K
O
Coventry City
1 - 0
Wycombe Wanderers
K
O
Fleetwood Town
2 - 1
Shrewsbury Town
K
O
Gillingham
0 - 2
Southend United
K
O
Oxford United
2 - 0
Plymouth Argyle
K
O
Rochdale
2 - 3
Doncaster Rovers
K
O
Scunthorpe United
0 - 2
Peterborough United
O
d
Sunderland
v
Blackpool
K
O
Northampton Town
2 - 1
Forest Green Rovers
K
O
Cambridge United
0 - 1
Milton Keynes Dons
K
O
Carlisle United
0 - 2
Morecambe
O
d
Cheltenham Town
v
Yeovil Town
K
O
Colchester United
3 - 1
Crawley Town
K
O
Crewe Alexandra
1 - 1
Bury
K
O
Exeter City
2 - 0
Swindon Town
K
O
Newport County
2 - 1
Stevenage
K
O
Port Vale
2 - 6
Lincoln City
K
O
AFC Fylde
2 - 0
Maidstone
K
O
Boreham Wood
3 - 1
Maidenhead United
K
O
Bromley
2 - 1
Barrow
K
O
Dagenham & Redbridge
1 - 2
Wrexham
K
O
Eastleigh
1 - 2
Aldershot Town
K
O
Harrogate
2 - 2
Dover
K
O
Havant and Waterlooville
0 - 1
Gateshead FC
K
O
Leyton Orient
0 - 0
Hartlepool United
K
O
Salford City
2 - 2
Braintree Town
K
O
Solihull Moors
2 - 1
Ebbsfleet United
K
O
FC Halifax Town
1 - 1
Chesterfield
K
O
Altrincham
3 - 1
Alfreton Town
K
O
Boston United
4 - 0
Blyth Spartans
K
O
Bradford PA
1 - 2
Kidderminster Harriers
K
O
FC United of Manchester
1 - 2
Darlington
K
O
Guiseley
2 - 1
Brackley Town
K
O
Leamington
0 - 1
Curzon
K
O
Southport
1 - 2
York City
K
O
Spennymoor Town FC
5 - 0
Ashton United
K
O
Stockport County
1 - 1
Hereford
K
O
Telford
1 - 1
Chorley
K
O
Billericay
1 - 0
Gloucester City
K
O
Chippenham Town
1 - 2
Dartford
K
O
Eastbourne Borough
2 - 4
Torquay United
K
O
Hungerford Town
1 - 2
Dulwich Hamlet
K
O
Oxford City
2 - 0
Concord Rangers
K
O
St.Albans
0 - 2
Bath City
K
O
Truro City
1 - 2
Hemel Hempstead
K
O
Wealdstone
2 - 1
Hampton & Richmond
K
O
Welling United
2 - 1
Slough Town
O
d
Weston Super Mare
v
East Thurrock United
K
O
Woking
1 - 1
Chelmsford
K
O
Rimini
1 - 1
Teramo
K
O
Paganese
0 - 4
Catanzaro
K
O
Trapani
1 - 0
Bisceglie
K
O
Sicula Leonzio
0 - 1
Rieti
O
d
Viterbese
v
Monopoli
K
O
Casertana
1 - 1
Catania
K
O
Matera
1 - 2
Virtus Francavilla
K
O
Rende
0 - 2
Potenza
K
O
Vibonese
2 - 0
Cavese
K
O
Osasuna
3 - 1
Cordoba
K
O
Sporting Gijon
1 - 1
Reus
K
O
Almeria
3 - 0
Las Palmas
K
O
Numancia
1 - 0
Real Zaragoza
K
O
RC Deportivo Fabril
2 - 3
AD Union Adarve
K
O
Leonesa
3 - 1
Navalcarnero
K
O
Unionistas de Salamanca
1 - 1
Real Valladolid B
K
O
Real Madrid Castilla
1 - 1
Internacional de Madrid CF
K
O
Real Sociedad B
1 - 0
Athletic Bilbao B
K
O
SD Leioa
1 - 1
CD Vitoria
K
O
Racing Santander
4 - 1
UP Langreo
K
O
Logrones
1 - 0
Tudelano
K
O
Villarreal B
3 - 2
Conquense
K
O
Ontinyent
0 - 3
Barcelona B
K
O
FV Illertissen
0 - 2
1860 Rosenheim
K
O
Ingolstadt II
3 - 1
SV Heimstetten
K
O
Nuernberg II
2 - 0
Burghausen
K
O
SV Schalding-Heining
3 - 4
TSV Buchbach
K
O
SpVgg Bayreuth
3 - 1
Augsburg II
K
O
VfB Eichstaett
1 - 0
Greuther Fuerth II
K
O
VfR Garching
0 - 0
Viktoria Aschaffenburg
K
O
FC Pipinsried
3 - 3
FC Memmingen
K
O
SC Weiche Flensburg
4 - 1
FC Hansa Lueneburg
K
O
SSV Jeddeloh
1 - 1
Hamburger SV II
K
O
Elversberg
2 - 1
Eintracht Stadtallendorf
K
O
FCA Walldorf
3 - 6
Saarbruecken
K
O
Hoffenheim II
3 - 3
SC Hessen Dreieich
K
O
Kickers Offenbach
1 - 1
TSG Balingen
K
O
Ulm
2 - 1
FSV Frankfurt
K
O
Wormatia Worms
2 - 3
Waldhof Mannheim
K
O
Bonner SC
1 - 2
SV Roedinghausen
K
O
FC Kaan-Marienborn 07
5 - 1
SC Wiedenbrueck
K
O
FC Koeln II
0 - 3
Oberhausen
K
O
Lippstadt
2 - 0
Borussia Dortmund II
K
O
RW Essen
0 - 1
Viktoria Koeln 1904
K
O
SV Straelen
1 - 2
Borussia Moenchengladbach II
K
O
TV Herkenrath
2 - 2
Wattenscheid
K
O
Diables Noirs de Combani
0 - 2
FC Mtsapere
K
O
Partick Thistle
1 - 2
Dundee United
K
O
Elgin City
3 - 1
Cowdenbeath
N
P
Bohemian FC
430 - 0
Sutton United
N
P
Dunfermline Athletic
452 - 2
Alloa Athletic
K
O
East Fife
2 - 0
Queen of South
K
O
Motherwell U21
2 - 0
Sligo Rovers
K
O
Ross County
3 - 1
Montrose
K
O
St. Mirren U21
2 - 4
Queen's Park
K
O
Connah's Quay
2 - 0
Coleraine
K
O
Equatorial Guinea
0 - 1
Madagascar
K
O
Senegal
3 - 0
Sudan
K
O
South Africa
6 - 0
Seychelles
K
O
Nigeria
4 - 0
Libya
K
O
Peru
3 - 0
Chile
K
O
Myanmar
0 - 3
Bolivia
K
O
China
0 - 0
India
K
O
Uzbekistan
2 - 0
North Korea
K
O
Oman
1 - 1
Philippines
K
O
DJK Vilzing
0 - 5
Nuernberg
K
O
Denmark U19
3 - 0
Estonia U19
K
O
Italy U19
3 - 0
Finland U19
K
O
Austria U19
2 - 2
Slovenia U19
K
O
Hungary U19
0 - 0
Kosovo U19
K
O
Slovakia U19
3 - 0
Albania U19
K
O
Ukraine U19
1 - 2
Norway U19
K
O
Ireland U19
3 - 0
Faroe Islands U19
K
O
Netherlands U19
6 - 0
Bosnia and Herzegovina U19
K
O
Spain U19
3 - 0
Belarus U19
K
O
Switzerland U19
2 - 0
Andorra U19
K
O
Bosnia and Herzegovina U17
1 - 1
Iceland U17
K
O
Ukraine U17
11 - 0
Gibraltar U17
K
O
Wales U17
0 - 1
Kazakhstan U17
K
O
Portugal U17
3 - 0
Belarus U17
K
O
Brabrand
2 - 0
Kjellerup
K
O
Dalum
0 - 1
Aarhus Fremad
K
O
Jammerbugt FC
2 - 1
Ringkoebing
K
O
Odder IGF
1 - 3
Vejgaard
K
O
FC Sydvest 05
0 - 1
Kolding IF
K
O
Skovshoved
1 - 0
HIK
K
O
Frem
2 - 0
AB
K
O
Middelfart G og BK
2 - 1
Marienlyst
K
O
Vanloese
0 - 3
B 93
K
O
Barry Town
1 - 0
Carmarthen
K
O
Crusaders
3 - 0
Glentoran
K
O
Institute
1 - 2
Ballymena United
K
O
Linfield
3 - 1
Newry City AFC
K
O
Warrenpoint Town
1 - 0
Ards
K
O
SKA-Khabarovsk
0 - 1
FC Rotor Volgograd
K
O
Luch Energiya Vladivostok
1 - 0
Avangard Kursk
K
O
Sibir Novosibirsk
0 - 0
Nizhny Novgorod
K
O
Tom Tomsk
1 - 0
PFC Sochi
K
O
FC Tambov
2 - 0
Spartak Moscow II
Z
r
Anzhi Makhachkala
v
Zenit St. Petersburg II
K
O
Chertanovo Moscow
0 - 1
Shinnik Yaroslavl
K
O
FC Krasnodar II
2 - 1
Zenit St. Petersburg II
K
O
Armavir FC
2 - 2
Baltika
K
O
Mordovya
1 - 1
Khimki
K
O
Veles Moscow
3 - 0
Pskov 747
K
O
Tekstilshchik
3 - 0
Kolomna
K
O
FC Dolgoprudny
2 - 1
Znamya
K
O
Lokomotiv-Kazanka Moscow
4 - 1
Dnepr Smolensk
K
O
Zorky Krasnogorsk
4 - 0
Strogino
K
O
Dinamo Briansk
4 - 3
FC Ryazan
K
O
FC Rotor Volgograd II
0 - 0
Salyut Belgorod
K
O
Khimik Novomoskovsk
3 - 1
Kvant Obninsk
K
O
Khimki 2
1 - 1
Kaluga
K
O
Metalurg Lypetsk
1 - 1
Sokol Saratov
K
O
Saturn Ramenskoye
0 - 2
Torpedo Moscow
K
O
Dinamo Barnaul
0 - 0
Zenit Irkutsk
K
O
Wigry Suwalki
2 - 2
GKS Tychy 71
K
O
Chojniczanka Chojnice
1 - 1
Bytovia Bytow
K
O
Chrobry Glogow
0 - 0
Stal Mielec
K
O
Pogon Siedlce
2 - 1
Siarka Tarnobrzeg
K
O
ROW Rybnik 1964
1 - 1
Olimpia Grudziadz
K
O
Resovia
0 - 0
GKS Belchatow
K
O
Stal Stalowa Wola
4 - 0
Rozwoj Katowice
K
O
Gornik Leczna
2 - 2
Znicz Pruszkow
K
O
Widzew Lodz
2 - 0
SKRA Czestochowa
K
O
Arsenal Sarandi
3 - 0
Club Atletico Mitre
K
O
Villa Dalmine
1 - 1
Deportivo Moron
K
O
Gimnasia Jujuy
1 - 0
Instituto
O
d
All Boys
v
Atlanta
O
d
Barracas Central
v
Deportivo Riestra
O
d
CA Fenix
v
Tristan Suarez
N
P
Central Cordoba de Santiago
341 - 1
Gimnasia LP
K
O
Flamengo
3 - 0
Fluminense
K
O
Juventude
3 - 5
Goias
K
O
Atletico GO
1 - 2
Sampaio Correa
K
O
CS Alagoano
1 - 2
Ponte Preta
K
O
Guarani
1 - 2
Avai FC
K
O
Oeste FC
0 - 0
Fortaleza
K
O
Vila Nova
2 - 0
Boa Esporte Clube
K
O
Barnechea
0 - 1
Audax Italiano
K
O
Palestino
2 - 0
Universidad de Chile
pátek, 12. říjen 2018
K
O
Patriotas
0 - 1
Rionegro Aguilas
sobota, 13. říjen 2018
K
O
CD Jaguares
0 - 0
Atletico Huila
K
O
Millonarios
1 - 1
Once Caldas
K
O
CSD Macara
1 - 1
Delfin
K
O
Aucas
3 - 2
El Nacional
pátek, 12. říjen 2018
K
O
Luqueno
1 - 1
3 de Febrero
sobota, 13. říjen 2018
K
O
Independiente CG
1 - 0
Guarani
K
O
Atenas
2 - 2
Rampla Juniors
K
O
Club Atletico Penarol
2 - 0
Fenix
K
O
Los Angeles FC
4 - 2
Houston Dynamo
K
O
Minnesota United
0 - 2
Colorado Rapids
K
O
DC United
1 - 0
FC Dallas

USA – USL

K
O
Ottawa Fury
0 - 2
Charleston Battery
K
O
Santos de Guapiles
0 - 2
Guadalupe FC
K
O
Deportivo Petapa
1 - 3
Siquinala
K
O
Iztapa
0 - 2
Deportivo Malacateco
K
O
Ehime FC
0 - 2
Yokohama FC
K
O
FC Gifu
2 - 1
Fagiano Okayama FC
K
O
Renofa Yamaguchi
0 - 1
Avispa Fukuoka
K
O
Omiya Ardija
1 - 0
Tochigi SC
K
O
Ventforet Kofu
0 - 0
Albirex Niigata
K
O
Kyoto Sanga FC
1 - 0
Tokushima Vortis
K
O
Seongnam FC
2 - 2
Gwangju FC
K
O
Suwon City
3 - 2
Daejeon Citizen
K
O
Bucheon FC 1995
0 - 1
FC Anyang
N
P
Nam Dinh
530 - 0
Ha Noi II
K
O
Perseru Serui
2 - 0
Persela Lamongan
K
O
PSIS
1 - 0
Barito Putera
K
O
Persebaya Surabaya
0 - 1
Pusamania Borneo
K
O
Sweden U20
3 - 1
Denmark U20
K
O
Chile U20
1 - 1
Brazil U20
K
O
Armenia U19
0 - 4
France U19
K
O
Serbia U19
0 - 3
Russia U19