Skore fotbal : CONCACAF Liga národů

Kvalifikace : přehled, ligová tabulka, rozlosování, výsledky


 

2:11 (GMT+2)

22. říjen 2018

Ligová tabulka

CONCACAF Liga národů – Kvalifikace

#TýmZVRPVORB
1Curacao2200150+156
2Haiti2200151+146
3Canada2200130+136
3Cuba2200130+136
5St. Kitts and Nevis2200110+116
6Jamaica2200100+106
7Dominican Republic220080+86
7Nicaragua220080+86
9Martinique220050+56
10El Salvador220051+46
11Guyana2110102+84
12Suriname211050+54
13Guadeloupe211030+34
14Aruba211031+24
15Bermuda2101133+103
16French Guiana210151+43
17Antigua and Barbuda210163+33
18Belize210141+33
19Saint Lucia210142+23
20Montserrat21012203
21Saint Vincent and The Grenadines210112–13
22Barbados201125–31
23Dominica201105–51
24Puerto Rico200202–20
25Cayman Islands200207–70
26British Virgin Islands200209–90
27Bahamas2002010–100
28Anguilla2002011–110
28Bonaire2002011–110
30Grenada2002012–120
31Saint Martin2002013–130
31U.S. Virgin Islands2002013–130
33Turks and Caicos Islands2002019–190
34Sint Maarten2002025–250

Los

CONCACAF Liga národů – Kvalifikace

pátek, 16. listopad 2018
22:00
British Virgin Islands
v
Bonaire
sobota, 17. listopad 2018
0:00
Grenada
v
Saint Martin
1:00
Bermuda
v
El Salvador
2:00
Aruba
v
Montserrat
2:00
Belize
v
Puerto Rico
21:30
Cuba
v
Dominican Republic
neděle, 18. listopad 2018
1:00
Nicaragua
v
Haiti
2:00
Cayman Islands
v
Saint Lucia
2:00
Jamaica
v
Suriname
22:00
Turks and Caicos Islands
v
Saint Vincent and The Grenadines
pondělí, 19. listopad 2018
0:00
Bahamas
v
Anguilla
0:00
Barbados
v
U.S. Virgin Islands
2:00
St. Kitts and Nevis
v
Canada
úterý, 20. listopad 2018
2:00
Curacao
v
Guadeloupe
2:00
Martinique
v
Antigua and Barbuda
22:00
Sint Maarten
v
Dominica

Výsledky

CONCACAF Liga národů – Kvalifikace

středa, 17. říjen 2018
K
O
Canada
5 - 0
Dominica
K
O
Martinique
4 - 0
British Virgin Islands
K
O
Guadeloupe
0 - 0
Aruba
K
O
Saint Lucia
1 - 2
Haiti
pondělí, 15. říjen 2018
K
O
Bonaire
0 - 6
Jamaica
K
O
Montserrat
1 - 0
Belize
K
O
Nicaragua
6 - 0
Anguilla