Skore Fotbal : Dánsko

Aktuální fotbalové výsledky a ligové tabulky


 

3:22 (GMT+2)

28. květen 2018

pátek, 25. květen 2018
K
O
FC Koebenhavn
4 - 1
AGF
neděle, 27. květen 2018
K
O
Lyngby
1 - 2
Vendsyssel FF
K
O
Esbjerg fB
3 - 0
Silkeborg

Dánsko – 2. Divize:: o postup

pátek, 25. květen 2018
K
O
Kjellerup
1 - 3
Kolding IF
sobota, 26. květen 2018
K
O
Hvidovre
4 - 1
Avarta
K
O
Marienlyst
2 - 1
FC Sydvest 05
K
O
Jammerbugt FC
1 - 0
Skovshoved
neděle, 27. květen 2018
K
O
Naestved
4 - 0
Middelfart G og BK
K
O
Ringkoebing
2 - 1
Frem

Dánsko – 2. Divize:: o sestup

pátek, 25. květen 2018
K
O
AB
0 - 0
Greve
K
O
Aarhus Fremad
1 - 0
Dalum
sobota, 26. květen 2018
K
O
VSK Aarhus
1 - 2
HIK
K
O
IF Lyseng
0 - 2
B 93
K
O
Hilleroed
0 - 3
Odder IGF
K
O
Broenshoej
2 - 2
Naesby
sobota, 26. květen 2018
K
O
Karlslunde IF
1 - 1
Herlev
13:00
Stenloese BK
v
Kastrup B.
K
O
Ledoeje-Smoerum Fodbold
0 - 0
Holbaek
K
O
Taastrup FC
0 - 0
Fredensborg BI
neděle, 27. květen 2018
K
O
Slagelse
2 - 1
FA 2000
sobota, 26. květen 2018
K
O
B 1908
3 - 0
AB Taarnby
K
O
Virum-Sorgenfri
0 - 3
Vanloese
K
O
Birkeroed
0 - 2
KFUM Roskilde
K
O
Fremad Valby
2 - 1
GVI
neděle, 27. květen 2018
K
O
FC Odsherred
4 - 1
Avedoere
sobota, 26. květen 2018
K
O
Tarup/Paarup
1 - 2
Varde
K
O
Esbjerg fB II
1 - 3
Oure FA
K
O
FC Soenderborg
2 - 2
B 1913
K
O
B 1909
0 - 3
Aarhus Fremad II
K
O
VSK Aarhus II
2 - 1
Kolding B
pátek, 25. květen 2018
K
O
Hedensted
0 - 2
Vejgaard
K
O
Viby IF
1 - 1
AaB II
K
O
Vatanspor
1 - 3
Holstebro
sobota, 26. květen 2018
K
O
FC Skanderborg
5 - 3
Randers Freja
K
O
Lystrup IF
0 - 1
Viborg II
pátek, 18. květen 2018
K
O
AaB
0 - 0
FC Nordsjaelland
K
O
FC Koebenhavn
0 - 2
FC Midtjylland
K
O
AC Horsens
2 - 2
Broendby IF
pondělí, 21. květen 2018
K
O
Broendby IF
1 - 1
AaB
K
O
FC Midtjylland
1 - 0
AC Horsens
K
O
FC Nordsjaelland
0 - 0
FC Koebenhavn

Dánsko – Superliga

neděle, 18. březen 2018
K
O
AGF
0 - 0
AaB
K
O
Broendby IF
2 - 1
Hobro
K
O
FC Helsingoer
1 - 0
FC Nordsjaelland
K
O
FC Midtjylland
2 - 1
SoenderjyskE
K
O
Lyngby
1 - 1
AC Horsens
K
O
Randers FC
4 - 1
OB
K
O
Silkeborg
1 - 3
FC Koebenhavn
pondělí, 30. duben 2018
K
O
Hobro
4 - 1
FC Helsingoer
K
O
Silkeborg
2 - 5
AGF
neděle, 29. duben 2018
K
O
Lyngby
1 - 3
Randers FC
K
O
SoenderjyskE
2 - 0
OB
pondělí, 21. květen 2018
K
O
Randers FC
2 - 1
Lyngby
K
O
Silkeborg
4 - 3
FC Helsingoer

Dánsko – 1. Divize

neděle, 20. květen 2018
K
O
Esbjerg fB
0 - 0
HB Koege
K
O
FC Roskilde
2 - 0
Fremad Amager
K
O
Fredericia
1 - 3
Vendsyssel FF
K
O
Nykoebing FC
4 - 0
Skive
K
O
Thisted
0 - 2
Vejle Boldklub
K
O
Viborg
3 - 3
Brabrand

Dánsko – 2. Divize:: skupina 1

sobota, 4. listopad 2017
K
O
AB
3 - 3
Skovshoved
K
O
B 93
4 - 1
Hvidovre
K
O
Frem
3 - 3
Broenshoej
K
O
Hilleroed
2 - 2
Naestved

Dánsko – 2. Divize:: skupina 2

sobota, 4. listopad 2017
K
O
Greve
1 - 1
Avarta
K
O
HIK
0 - 0
Middelfart G og BK
K
O
Kolding IF
2 - 0
Marienlyst
K
O
Naesby
1 - 4
Dalum

Dánsko – 2. Divize:: skupina 3

sobota, 4. listopad 2017
K
O
FC Sydvest 05
3 - 1
Aarhus Fremad
K
O
Jammerbugt FC
1 - 1
IF Lyseng
K
O
Kjellerup
2 - 3
VSK Aarhus
K
O
Ringkoebing
2 - 0
Odder IGF

Dánsko – DBU Pokalen

čtvrtek, 10. květen 2018
K
O
Broendby IF
3 - 1
Silkeborg