Skore Fotbal : Evropská liga

Aktuální fotbalové výsledky a ligové tabulky


 

13:19 (GMT+2)

19. říjen 2018

Evropská liga – Skupina A

čtvrtek, 4. říjen 2018
K
O
Bayer Leverkusen
4 - 2
AEK Larnaca
K
O
FC Zuerich
1 - 0
Ludogorets Razgrad

Evropská liga – Skupina B

čtvrtek, 4. říjen 2018
K
O
Rosenborg
1 - 3
RasenBallsport Leipzig
K
O
Salzburg
3 - 1
Celtic

Evropská liga – Skupina C

čtvrtek, 4. říjen 2018
K
O
Bordeaux
1 - 2
FC Koebenhavn
K
O
Zenit St. Petersburg
1 - 0
Slavia Prague

Evropská liga – Skupina D

čtvrtek, 4. říjen 2018
K
O
Anderlecht
0 - 2
Dinamo Zagreb
K
O
Fenerbahce
2 - 0
Spartak Trnava

Evropská liga – Skupina E

čtvrtek, 4. říjen 2018
K
O
Qarabag FK
0 - 3
Arsenal
K
O
Vorskla
1 - 2
Sporting CP

Evropská liga – Skupina F

čtvrtek, 4. říjen 2018
K
O
AC Milan
3 - 1
Olympiacos
K
O
Real Betis
3 - 0
F91 Dudelange

Evropská liga – Skupina G

čtvrtek, 4. říjen 2018
K
O
Rangers
3 - 1
Rapid Wien
K
O
Spartak Moscow
3 - 3
Villarreal

Evropská liga – Skupina H

čtvrtek, 4. říjen 2018
K
O
Apollon Limassol
2 - 2
Marseille
K
O
Eintracht Frankfurt
4 - 1
Lazio

Evropská liga – Skupina I

čtvrtek, 4. říjen 2018
K
O
Malmoe FF
2 - 0
Besiktas
K
O
Sarpsborg 08
3 - 1
Genk

Evropská liga – Skupina J

čtvrtek, 4. říjen 2018
K
O
FC Krasnodar
2 - 1
Sevilla
K
O
Standard Liege
2 - 1
Akhisarspor

Evropská liga – Skupina K

čtvrtek, 4. říjen 2018
K
O
FC Astana
2 - 0
Rennes
K
O
Jablonec
2 - 2
Dynamo Kyiv

Evropská liga – Skupina L

čtvrtek, 4. říjen 2018
K
O
BATE Borisov
1 - 4
PAOK Thessaloniki FC
K
O
Chelsea
1 - 0
Vidi FC

Evropská liga – Kvalifikace

čtvrtek, 30. srpen 2018
P
P
FC Astana
211 - 0
APOEL Nicosia
K
O
FC Ufa
1 - 1
Rangers
K
O
AEK Larnaca
3 - 0
Trencin
P
P
FC Koebenhavn
430 - 0
Atalanta
K
O
RasenBallsport Leipzig
3 - 2
Zorya
K
O
Apollon Limassol
1 - 0
Basel
K
O
CFR Cluj
2 - 3
F91 Dudelange
K
O
Ludogorets Razgrad
4 - 0
Torpedo Kutaisi
K
O
Maccabi Tel Aviv
2 - 1
Sarpsborg 08
K
O
Molde
2 - 1
Zenit St. Petersburg
K
O
Qarabag FK
3 - 0
FC Sheriff
K
O
FC Midtjylland
0 - 2
Malmoe FF
K
O
Besiktas
3 - 0
Partizan Beograd
K
O
KF Shkendija
0 - 2
Rosenborg
K
O
Broendby IF
2 - 4
Genk
K
O
FC FCSB
2 - 1
Rapid Wien
K
O
Spartak Trnava
1 - 1
Olimpija Ljubljana
K
O
Bordeaux
2 - 0
Gent
K
O
Burnley
1 - 1
Olympiacos
K
O
Celtic
3 - 0
Suduva
K
O
Sevilla
3 - 0
Sigma Olomouc

Evropská liga – Kvalifikace:: Předkolo

čtvrtek, 5. červenec 2018
P
P
St Joseph's
241 - 1
B36 Torshavn
K
O
Trakai FK
1 - 0
Cefn Druids AFC
K
O
FC Prishtina
5 - 0
Europa FC
K
O
Gzira United
2 - 1
Sant Julia
K
O
Bala Town
1 - 0
Tre Fiori
K
O
Klaksvik
2 - 1
Birkirkara
K
O
Folgore
1 - 1
UE Engordany