Skore Fotbal : Ostatní země

Aktuální fotbalové výsledky a ligové tabulky


 

12:34 (GMT+2)

21. říjen 2018

15:00
Dukla Praha
v
Opava
17:00
Slovan Liberec
v
Slavia Prague
K
O
Zizkov
0 - 1
Vysocina Jihlava
15:30
FC Vlasim
v
FK Varnsdorf
18:00
FC Zbrojovka Brno
v
Sokolov
17:00
Everton
v
Crystal Palace
3'
Frosinone
0 - 0
Empoli
15:00
Bologna
v
Torino
15:00
Chievo Verona
v
Atalanta
15:00
Parma Calcio 1913
v
Lazio
18:00
Fiorentina
v
Cagliari
20:30
Inter
v
AC Milan
15:00
Salernitana
v
Perugia
15:00
Venezia
v
Hellas Verona
21:00
Lecce
v
Palermo
15:30
Arzachena
v
Alessandria
16:30
Arezzo
v
Albissola
16:30
Juventus U23
v
Robur Siena
16:30
Pistoiese
v
Novara
16:30
Pro Patria
v
Piacenza
16:30
Pro Vercelli
v
Pontedera
20:30
Pro Piacenza
v
Cuneo
14:30
AlbinoLeffe
v
Vis Pesaro
14:30
Alma Juventus Fano
v
Sambenedettese
14:30
Fermana
v
L.R. Vicenza Virtus
14:30
Gubbio
v
Sudtirol
14:30
Monza
v
Teramo
16:30
Pordenone Calcio
v
Renate
16:30
Ravenna
v
FeralpiSalo
18:30
Imolese Calcio
v
Rimini
18:30
Virtus Verona
v
Giana Erminio
14:30
Siracusa Calcio
v
Potenza
15:00
Viterbese
v
Cavese
16:30
Rende
v
Bisceglie
35'
Rayo Vallecano
0 - 0
Getafe
16:15
Eibar
v
Athletic Bilbao
18:30
SD Huesca
v
Espanyol
20:45
Real Betis
v
Real Valladolid
35'
Mallorca
0 - 0
Extremadura
16:00
Lugo
v
Gimnastic
18:00
Albacete
v
Almeria
18:00
Reus
v
Rayo Majadahonda
20:00
Real Zaragoza
v
Tenerife
20:30
Cadiz
v
Sporting Gijon
77'
Ponferradina
0 - 0
Las Palmas B
35'
AD Union Adarve
1 - 0
Navalcarnero
33'
Celta Vigo B
0 - 0
Real Madrid Castilla
33'
Fuenlabrada
0 - 0
Atletico Madrid B
33'
Internacional de Madrid CF
0 - 0
Unionistas de Salamanca
17:00
Burgos CF
v
Pontevedra
17:00
RC Deportivo Fabril
v
San Sebastian de los Reyes
17:00
Salamanca CF UDS
v
Rapido de Bouzas
18:00
Guijuelo
v
Coruxo F.C.
31'
Sporting Gijon B
1 - 0
Racing Santander
16:30
Tudelano
v
Real Sociedad B
17:00
CD Calahorra
v
Izarra
17:00
RS Gimnastica
v
Logrones
17:00
Real Union
v
Arenas Getxo
17:00
UP Langreo
v
Cultural De Durango
34'
Atletico Baleares
1 - 0
Ontinyent
32'
CF Peralada
0 - 1
Ebro
32'
Conquense
1 - 0
Espanyol B
17:00
Alcoyano
v
Atletico Levante UD
17:00
Castellon
v
Valencia B
17:00
Ejea
v
UD Cornella
17:00
Sabadell
v
CD Teruel
17:30
UE Olot
v
Lleida Esportiu
19:00
Hercules
v
Badalona
P
o
Sevilla Atletico
0 - 0
Cartagena
35'
Atletico Malagueno
0 - 0
Futbol Club Jumilla
33'
Ibiza-Eivissa
2 - 0
Marbella FC
33'
Melilla
1 - 2
UCAM Murcia
17:00
CD El Ejido 2012
v
San Fernando CD
18:00
CD Badajoz
v
Linense
18:00
Real Murcia
v
CF Talavera de la Reina
18:00
Villanovense
v
Granada B
18:30
Atletico Sanluqueno CF
v
Don Benito
18:30
Recreativo Huelva
v
Almeria B
15:30
Hertha Berlin
v
Freiburg
18:00
Borussia Moenchengladbach
v
Mainz 05
13:30
Hamburger SV
v
Bochum
13:30
Jahn Regensburg
v
Darmstadt
13:30
Paderborn
v
Union Berlin
13:00
FSV Zwickau
v
Hansa Rostock
14:00
Karlsruher SC
v
Wehen
14:00
Preussen Muenster
v
Wuerzburger Kickers
14:00
Eintracht Norderstedt
v
St.Pauli II
14:00
TSV Havelse
v
SSV Jeddeloh
15:00
FC Hansa Lueneburg
v
Oldenburg
15:00
Holstein Kiel II
v
FC Germania Egestorf-Langreder
15:00
SV Drochtersen/Assel
v
SC Weiche Flensburg
15:00
VfL Oldenburg
v
BSV Rehden
13:30
FSV Union Fuerstenwalde
v
Babelsberg
13:30
FSV Wacker Nordhausen
v
Berliner AK 07
13:30
VSG Altglienicke
v
Lokomotive Leipzig
13:30
ZFC Meuselwitz
v
VfB Auerbach
14:00
Freiburg II
v
Ulm
14:00
Wattenscheid
v
RW Essen
15:00
Montpellier
v
Bordeaux
17:00
Saint-Etienne
v
Rennes
21:00
Nice
v
Marseille
19'
NAC Breda
0 - 0
Willem II
14:30
Feyenoord
v
PEC Zwolle
14:30
Heracles
v
FC Groningen
14:30
VVV-Venlo
v
ADO Den Haag
16:45
Fortuna Sittard
v
De Graafschap
14:30
Anderlecht
v
Cercle Brugge
18:00
Oostende
v
Gent
20:00
Sporting Charleroi
v
Zulte-Waregem
16:00
KV Mechelen
v
KFCO Beerschot-Wilrijk
20'
Varzim
0 - 0
FC Porto B
14:30
Hamilton Academical
v
Rangers
34'
Vendsyssel FF
0 - 0
AC Horsens
14:00
Randers FC
v
SoenderjyskE
16:00
Vejle Boldklub
v
FC Koebenhavn
18:00
AGF
v
AaB
13:45
Fremad Amager
v
FC Helsingoer
13:45
Naestved
v
Lyngby
13:45
Nykoebing FC
v
Fredericia
13:45
Thisted
v
FC Roskilde
13:45
Viborg
v
Silkeborg
13:00
Tarup-Paarup
v
Dalum
15:00
Slagelse
v
Frem
18:00
FK Haugesund
v
Odds Ballklubb
18:00
Lillestroem
v
Rosenborg
18:00
Ranheim
v
Bodoe/Glimt
18:00
Tromsoe
v
Start
18:00
Vaalerenga
v
Kristiansund BK
20:00
Stabaek
v
Brann
13:00
Tromsdalen
v
Hamarkameratene
15:00
Aasane
v
Sogndal
15:00
Ull/Kisa
v
Kongsvinger
18:00
Levanger
v
Floroe
18:00
Mjoendalen
v
Jerv
18:00
Notodden
v
Stroemmen
18:00
Sandnes
v
Nest Sotra
15:00
Djurgaarden
v
AIK
15:00
Haecken
v
Oestersunds FK
17:30
Elfsborg
v
GIF Sundsvall
17:30
Kalmar FF
v
IFK Norrkoeping
17:30
Trelleborgs FF
v
Sirius
15:00
AFC Eskilstuna
v
Falkenbergs FF
17:30
IK Brage
v
Joenkoepings Soedra
13:30
FC Inter
v
Honka
13:30
HJK
v
SJK
13:30
Ilves
v
FC Lahti
13:30
KuPS
v
TPS
13:30
PS Kemi
v
IFK Mariehamn
13:30
VPS
v
RoPS
14:30
Admira Moedling
v
Wolfsberger AC
14:30
Mattersburg
v
SKN St. Poelten
17:00
Austria Wien
v
Sturm Graz
K
O
Floridsdorfer AC
1 - 2
Vorwaerts Steyr
16:00
Basel
v
Xamax
16:00
Lugano
v
St. Gallen
16:00
Sion
v
Grasshopper
14:30
Wil
v
Chiasso
17:15
Levadiakos
v
Xanthi
18:00
Aris Thessaloniki FC
v
PAOK Thessaloniki FC
19:30
OFI Crete
v
Olympiacos
4'
Rizespor
0 - 0
Konyaspor
15:00
Alanyaspor
v
Antalyaspor
15:00
Ankaragucu
v
Yeni Malatyaspor
18:00
Goztepe
v
Besiktas
13:00
Hatayspor
v
Osmanlispor FK
15:30
Karabukspor
v
Altay
18:30
Istanbulspor
v
Giresunspor
16:00
Nea Salamis
v
Omonia Nicosia
18:00
APOEL Nicosia
v
AEL Limassol
16:00
CS Fola Esch
v
FC Etzella Ettelbruck
16:00
FC Differdange 03
v
FC Victoria Rosport
16:00
RM Hamm Benfica
v
US Hostert
16:00
US Mondorf les Bains
v
US Rumelange
16:00
Una Strassen
v
Racing FC Union Luxembourg
16:00
Union Titus Petange
v
AS Jeunesse Esch
13:00
Dinamo Moscow
v
Zenit St. Petersburg
15:30
Spartak Moscow
v
Arsenal Tula
18:00
FC Krasnodar
v
FK Akhmat
18:00
Chertanovo Moscow 2
v
FC Dolgoprudny
13:00
Khimik Novomoskovsk
v
Khimki 2
33'
FC Ufa II
0 - 0
FC Chelyabinsk
28'
Zenit Izhevsk
0 - 1
Volga Ulyanovsk
14:00
Neftekhimik
v
Lada Togliati
14:00
Zvezda Perm
v
Ural II
15:00
KamAZ
v
Syzran-2003
13:00
Dinamo Stavropol
v
Spartak Nalchik
13:00
Legion Dinamo
v
Krasnodar 3
14:00
Mashuk-KMV
v
FC Volgar
14:00
SKA Rostov
v
Biolog Novokubansk
15:00
Druzhba
v
Chernomorets Novorossiysk
15:00
Spartak Vladikavkaz
v
Urozhay
17:00
Chayka
v
Angusht Nazran
13:00
FC Lviv
v
Arsenal Kyiv
16:00
Olimpik Donetsk
v
Chornomorets Odesa
18:30
FC Olexandria
v
Karpaty
15:30
Zaglebie Lubin
v
Wisla Plock
18:00
Legia Warszawa
v
Wisla Krakow
14:00
Warta Poznan
v
Chrobry Glogow
15:00
Slaven
v
HNK Gorica
17:30
NK Lokomotiva
v
Hajduk Split
13:00
FK Spartak Subotica
v
Partizan Beograd
16:00
Dinamo Vranje
v
Backa Backa Palanka
14:45
NK Celje
v
NK Krsko
17:00
Olimpija Ljubljana
v
ND Triglav
17:00
Gaz Metan Medias
v
Botosani
20:00
CS Universitatea Craiova
v
FC FCSB
16:30
Dunav Ruse
v
Lokomotiv Plovdiv
19:00
PFC CSKA-Sofia
v
Etar
13:00
FK Slutsk
v
Torpedo Zhodino
15:00
Smolevichy
v
Isloch
17:30
Dinamo Brest
v
FC Torpedo Minsk
33'
Lietava Jonava
0 - 0
Suduva
33'
Zalgiris Vilnius
0 - 0
Trakai FK
34'
FCI Levadia
0 - 0
Tulevik Viljandi
14:00
Nomme JK Kalju
v
Tammeka
15:00
CS Petrocub
v
FC Sfintul Gheorghe
16:00
FC Sheriff
v
FC Milsami Orhei
15:00
FK Krupa
v
Radnik Bijeljina
17:00
Celik Zenica
v
Siroki Brijeg
14:30
Belasica
v
Pobeda
14:30
FK Vardar Skopje
v
KF Shkendija
14:30
Makedonija GjP
v
FC Academy Pandev
14:30
Renova
v
Rabotnicki
14:30
Shkupi
v
FK Sileks
19:00
Maccabi Petach Tikva
v
Bnei Sakhnin
20:00
FC Ashdod
v
Beitar Jerusalem
neděle, 21. říjen 2018
18:15
Estudiantes
v
Atletico Tucuman
20:30
Argentinos Juniors
v
Union
22:45
Independiente
v
Huracan
pondělí, 22. říjen 2018
1:00
San Martin de Tucuman
v
Racing Club
19:35
CA Defensores de Belgrano
v
Chacarita Juniors
22:00
Gimnasia Jujuy
v
Club Atletico Mitre
22:00
Gimnasia Mendoza
v
Sarmiento
20:30
Colegiales
v
Justo Jose de Urquiza
21:00
Sansinena BB
v
Deportivo Roca
21:00
Sol de Mayo
v
CA Alvarado
21:30
Deportivo Madryn
v
Ferro Carril Oeste General Pico
22:00
Independiente de Neuquen
v
Villa Mitre
21:00
Juventud Unida Gualeguaychu
v
Sportivo Las Parejas
22:00
Atletico Parana
v
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
22:30
Union de Sunchales
v
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
neděle, 21. říjen 2018
22:00
Huracan Las Heras
v
Sportivo Estudiantes
pondělí, 22. říjen 2018
1:00
Desamparados
v
Estudiantes de Rio Cuarto
1:00
Juventud Unida Universitario
v
Deportivo Maipu
1:00
Racing de Cordoba
v
San Lorenzo de Alem
neděle, 21. říjen 2018
21:00
Fluminense
v
Atletico MG
21:00
Palmeiras
v
Ceara
21:00
Vitoria
v
Corinthians
pondělí, 22. říjen 2018
0:00
Cruzeiro
v
Chapecoense AF
0:00
Parana Clube
v
Flamengo
neděle, 21. říjen 2018
21:00
Aurora
v
Bolivar
21:00
Nacional Potosi
v
Real Potosi
23:15
San Jose
v
Jorge Wilstermann
pondělí, 22. říjen 2018
1:30
Sport Boys Warnes
v
Oriente Petrolero
neděle, 21. říjen 2018
17:00
Deportes Iquique
v
San Luis
20:00
Antofagasta
v
Audax Italiano
pondělí, 22. říjen 2018
1:00
Universidad de Chile
v
Everton CD
neděle, 21. říjen 2018
21:00
Tolima
v
Leones
23:00
America de Cali
v
Rionegro Aguilas
pondělí, 22. říjen 2018
0:15
Atletico Nacional
v
Atletico Junior
1:00
Alianza Petrolera
v
Deportivo Cali
3:00
Envigado
v
Millonarios
23:30
Emelec
v
CSD Macara
neděle, 21. říjen 2018
22:00
Sol de America
v
Cerro Porteno
pondělí, 22. říjen 2018
0:10
Olimpia
v
Luqueno
18:00
Sporting Cristal
v
CD UT Cajamarca
20:30
Deportivo Municipal
v
Comerciantes Unidos
23:00
Alianza Lima
v
FBC Melgar
15:15
Fenix
v
Atenas
21:00
Club Atletico Progreso
v
Boston River
21:00
Club Atletico Torque
v
Cerro
K
t
Defensor Sporting
0 - 0
El Tanque Sisley
21:00
Racing
v
Liverpool FC
21:00
Rampla Juniors
v
Danubio
21:00
River Plate
v
Montevideo Wanderers
22:00
Academia Puerto Cabello
v
Deportivo Tachira
22:00
Aragua FC
v
Zulia
22:00
Caracas
v
Zamora FC
22:00
Deportivo Anzoategui
v
Deportivo Lara
22:00
Estudiantes Merida
v
Atletico Venezuela
22:00
Metropolitanos FC
v
Monagas SC
22:00
Mineros De Guayana
v
Deportivo La Guaira
22:00
Portuguesa FC
v
Carabobo FC
22:00
Trujillanos FC
v
Estudiantes de Caracas
neděle, 21. říjen 2018
19:00
Lobos de la BUAP
v
CD Guadalajara
23:30
Pumas
v
Tigres
pondělí, 22. říjen 2018
1:00
Monarcas Morelia
v
Puebla
21:00
Atlanta United
v
Chicago Fire
21:00
DC United
v
New York City FC
21:00
Montreal Impact
v
Toronto FC
21:00
Orlando City
v
Columbus Crew
21:00
Philadelphia Union
v
New York Red Bulls
23:00
FC Dallas
v
Sporting Kansas City
23:00
Houston Dynamo
v
Seattle Sounders FC
23:00
Los Angeles FC
v
Vancouver Whitecaps
23:00
Minnesota United
v
LA Galaxy
23:00
Portland Timbers
v
Real Salt Lake
23:00
San Jose Earthquakes
v
Colorado Rapids
neděle, 21. říjen 2018
19:05
Grecia
v
Deportiva Carmelita
pondělí, 22. říjen 2018
0:00
Deportivo Saprissa
v
LD Alajuelense
1:00
Universidad de Costa Rica
v
C.S. Cartagines
neděle, 21. říjen 2018
23:00
CD Audaz
v
Alianza FC
23:00
CD FAS
v
CD Sonsonate
23:00
Municipal Limeno
v
CD Chalatenango
23:15
Jocoro FC
v
CD Aguila
pondělí, 22. říjen 2018
0:00
Santa Tecla FC
v
Pasaquina
19:00
CSD Municipal
v
Deportivo Petapa
19:00
Sanarate
v
Deportivo Chiantla
20:00
Antigua Guatemala
v
Club Xelaju
20:00
Deportivo Malacateco
v
Comunicaciones FC
pondělí, 22. říjen 2018
0:00
CD Olimpia
v
Juticalpa
0:00
Real de Minas
v
CD Marathon
neděle, 21. říjen 2018
22:00
Humble Lions
v
Dunbeholden
22:00
Reno FC
v
Waterhouse FC
22:00
UWI FC
v
Tivoli Gardens
pondělí, 22. říjen 2018
0:00
Cavalier SC
v
Montego Bay United FC
2:00
Arnett Gardens
v
Portmore United
K
O
V-Varen Nagasaki
0 - 0
Jubilo Iwata
K
O
Montedio Yamagata
2 - 2
Avispa Fukuoka
K
O
Kamatamare Sanuki
0 - 0
Renofa Yamaguchi
K
O
Matsumoto Yamaga
0 - 0
FC Gifu
K
O
Mito Hollyhock
3 - 2
Roasso Kumamoto
K
O
Tochigi SC
2 - 2
Ventforet Kofu
K
O
Tokyo Verdy
2 - 1
Tokushima Vortis
K
O
Yokohama FC
1 - 1
Omiya Ardija
K
O
JEF United Chiba
2 - 4
Oita Trinita
K
O
Fagiano Okayama FC
1 - 0
Machida Zelvia
16:00
Jamshedpur
v
ATK
K
O
Beijing Guoan
1 - 1
Changchun Yatai
13:35
Henan Jianye
v
Guangzhou R&F F.C.
13:35
Jiangsu Suning FC
v
Shanghai SIPG FC
K
O
Ansan Greeners
3 - 1
Bucheon FC 1995
K
O
Daejeon Citizen
0 - 1
Busan I'Park
K
O
Gwangju FC
0 - 2
Suwon City
K
O
Seoul E-Land FC
0 - 1
FC Anyang
K
O
Asan Mugunghwa
1 - 0
Seongnam FC
15:00
Sumqayit
v
Sabah FK
17:00
Keshla
v
Zira
14:00
Dinamo Tbilisi
v
Lokomotivi Tbilisi
16:00
Torpedo Kutaisi
v
FC Rustavi
18:00
Saburtalo
v
Kolkheti-1913 Poti
77'
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
1 - 1
Zhetysu Taldykorgan
74'
Kairat Almaty
0 - 0
Tobol Kostanay
75'
Shakhter Karagandy
0 - 1
Aktobe
35'
Atyrau
0 - 1
Akzhaiyk Uralsk
34'
Irtysh Pavlodar
0 - 1
Kaisar Kyzylorda
K
O
Wellington Phoenix
2 - 1
Newcastle Jets
K
O
Brisbane Roar FC
1 - 1
Central Coast Mariners
K
O
Perth Glory
1 - 1
Western Sydney Wanderers FC
17:00
Youssoufia Berrechid
v
FAR Rabat
19:00
RSB Berkane
v
Hassania Agadir
21:00
Wydad Casablanca
v
MCO Oujda
15:30
CS Sfaxien
v
Club Africain
15:30
Etoile Metlaoui
v
Ben Guerdane
15:30
Stade Tunisien
v
JS Kairouanaise