Skore : Futbal, Corgoň liga

Dnešné futbalové zápasy, zápasy naživo, výsledky


 

16:37 (GMT+2)

20. august 2014

17:00
Jiskra Domazlice
v
Dukla Praha
17:00
Tachov
v
FK MAS Taborsko
20:45
AaB
v
APOEL Nicosia
20:45
Lille
v
FC Porto
20:45
Maribor
v
Celtic
20:45
Slovan Bratislava
v
BATE Borisov
20:45
Standard Liege
v
Zenit St. Petersburg
18:00
Dnipro
v
Hajduk Split
23:00
Stjarnan
v
Inter
21:00
Fulham
v
Wolverhampton Wanderers
19:00
KV.Woluwe-Zaventem
v
Aalst
17:00
Olhanense
v
Oriental
17:00
Santa Clara
v
Tondela
18:00
Atletico
v
Beira-Mar
18:00
Aves
v
Trofense
20:45
Livingston
v
Hearts
19:00
B 93
v
HIK
18:00
Viborg
v
AGF
17:45
Hudiksvalls FF
v
Husqvarna FF
18:00
BW 90 IF
v
Oesters IF
18:00
Nykoping
v
Syrianska
18:15
Kristianstad
v
Kalmar FF
18:30
Lodde IF
v
Ljungskile
18:30
Savedalens IF
v
Angelholm
19:00
Assyriska IK
v
IFK Gothenburg
19:00
Dalkurd FF
v
GIF Sundsvall
19:00
Huddinge IF
v
Aatvidaberg
19:00
IFK Luleaa
v
AIK
19:00
IK Frej Taby
v
Brommapojkarna
19:00
Skovde AIK
v
Varbergs BoIS FC
19:00
Trollhattan FC
v
Falkenbergs FF
19:00
Vaesteraas SK
v
Ostersund
19:00
Valsta Syrianska
v
Gefle
19:00
Vasalunds IF
v
Sirius
19:30
Eskilstuna C
v
Oerebro
20:00
FH Hafnarfjordur
v
Keflavik
20:00
KR Reykjavik
v
Fjolnir
K
O
FC Chita
0 - 3
Dinamo Barnaul
K
O
Baikal Irkutsk
1 - 0
Metallurg Novokuznetsk
K
O
Tomsk II
0 - 2
Irtysh
37'
Druzhba
0 - 0
Afips Afipsky
37'
Mashuk-KMV
0 - 0
Mitos
37'
Sochi
0 - 0
Torpedo Armavir
22'
FC Rotor Volgograd
0 - 0
FK Taganrog
7'
Dinamo Stavropol
0 - 0
Astrakhan
7'
Spartak Nalchik
0 - 0
Anzhi Makhachkala II
7'
Vityaz Krymsk
0 - 0
Biolog Novokubansk
17:00
Chernomorets N.
v
FC Zhemchuzhyna Yalta
17:00
Terek Grozny II
v
Angusht Nazran
18:00
FC SKCHF Sevastopol
v
TSK Simferopol
37'
Drava Ptuj
0 - 0
Verzej
37'
Jadran Dekani
0 - 1
Zavrc
37'
Lenart
0 - 0
Triglav
37'
NK Dob
1 - 1
NK CM Celje
37'
Odranci
0 - 2
Kranj
37'
Smarje pri Jelsah
2 - 1
Krka
37'
Smartno
0 - 1
NK Domzale
37'
Tromejnik
0 - 1
Olimpija Ljubljana
17:00
Belasica
v
Napredok
17:00
Bregalnica Delcevo
v
Drita
17:00
Fortuna Singelik
v
Horizont Turnovo
17:00
Goblen Junior Kumanovo
v
Teteks
17:00
Kamenica-Sasa
v
Renova
17:00
Kozuv Gevgelija
v
Makedonija GjP
17:00
Mladost CD
v
Bregalnica
17:00
Novaci
v
Rinia
17:00
Pobeda Prilep
v
Metalurg Skopje
17:00
Rabotnik Djumajlija
v
Sileks
17:00
Vlaznimi Struga
v
Vardar
streda, 20. august 2014
23:00
CD UT Cajamarca
v
Deportivo Cali
23:00
Nacional Potosi
v
Libertad
štvrtok, 21. august 2014
1:15
Club Atletico Penarol
v
Jorge Wilstermann
1:15
General Diaz
v
Cobresal
3:30
Deportivo La Guaira
v
Atletico Nacional
štvrtok, 21. august 2014
1:30
River Plate
v
Colon
štvrtok, 21. august 2014
0:30
Figueirense
v
Botafogo RJ
0:30
Santos FC
v
Atletico PR
0:30
Sport
v
Palmeiras
2:00
Bahia
v
Criciuma
2:00
Coritiba
v
Vitoria
3:00
Chapecoense AF
v
Fluminense
3:00
Flamengo
v
Atletico MG
3:00
Internacional
v
Sao Paulo
štvrtok, 21. august 2014
4:00
CD FAS
v
Montreal Impact
štvrtok, 21. august 2014
2:00
DC United
v
Waterhouse FC
štvrtok, 21. august 2014
4:00
Altamira FC
v
Queretaro FC
štvrtok, 21. august 2014
4:00
San Luis
v
Monterrey
štvrtok, 21. august 2014
2:00
CD Guadalajara
v
Club Zacatepec
štvrtok, 21. august 2014
2:00
Puebla
v
Necaxa
štvrtok, 21. august 2014
4:00
Veracruz
v
Lobos de la BUAP
štvrtok, 21. august 2014
3:00
Colorado Rapids
v
L.A. Galaxy
4:00
Seattle Sounders FC
v
San Jose Earthquakes

USA – USL Pro

štvrtok, 21. august 2014
1:00
Charlotte Eagles
v
Orlando City
5:00
Sacramento Republic FC
v
Wilmington Hammerheads
štvrtok, 21. august 2014
4:00
Deportivo Saprissa
v
Santos de Guápiles
4:00
LD Alajuelense
v
Belen Siglo XXI
K
O
Western Sydney Wanderers FC
1 - 0
Guangzhou Evergrande
K
O
Pohang Steelers
0 - 0
FC Seoul
P
P
Albirex Niigata
1 - 2
V-Varen Nagasaki
K
O
Cerezo Osaka
1 - 0
Kataller Toyama
K
O
FC Tokyo
2 - 0
Matsumoto Yamaga
K
O
Gamba Osaka
1 - 0
Tokushima Vortis
P
P
Kashiwa Reysol
11120 - 0
JEF United Chiba
K
O
Kawasaki Frontale
0 - 1
Ehime FC
K
O
Nagoya Grampus Eight
4 - 0
Kyoto Sanga FC
K
O
Nara Club
0 - 5
Jubilo Iwata
K
O
Omiya Ardija
2 - 1
Shonan Bellmare
K
O
Sagan Tosu
3 - 1
Oita Trinita
K
O
Shimizu S-Pulse
2 - 1
Consadole Sapporo
K
O
Sony Sendai
0 - 1
Montedio Yamagata
K
O
Urawa Red Diamonds
1 - 2
Thespa Kusatsu
K
O
Ventforet Kofu
2 - 1
Kwansei Gakuin
P
P
Yokohama F.Marinos
2 - 3
Giravanz Kitakyushu
K
O
Warriors FC
4 - 1
Courts Young Lions
K
O
Army United
0 - 4
Suphanburi FC
K
O
Chainat FC
3 - 2
Bangkok Glass
K
O
Singhtarua FC
2 - 1
Songkhla United FC
K
O
Bangkok United
2 - 2
PTT Rayong FC
K
O
Police United FC
1 - 2
Ratchaburi FC
K
O
Samut Songkram
0 - 1
Sisaket FC
K
O
TOT
2 - 1
BEC Tero Sasana
81'
Air Force United FC
1 - 2
Chonburi
81'
Muang Thong United
0 - 1
Buriram United
51'
Malavan
2 - 1
Persepolis
K
O
South Coast Wolves
0 - 1
Central Coast Mariners
K
O
Bayswater City
0 - 2
Melbourne Victory
P
P
Azam FC
0 - 0
Al-Merreikh
17:00
KCCA FC
v
Atlabara FC
18:00
Free State Stars
v
SuperSport United
19:30
Bidvest Wits
v
Maritzburg United
19:30
Chippa United
v
University of Pretoria
19:30
Moroka Swallows
v
Mamelodi Sundowns FC
19:30
Mpumalanga Black Aces
v
Platinum Stars
19:30
Orlando Pirates
v
AmaZulu
17:30
Avenir de La Marsa
v
CA Bizertin
17:30
CS Sfaxien
v
Sportive de Djerba
17:30
Club Africain
v
Stade Tunisien
17:30
Gafsa
v
Etoile Metlaoui
17:30
US Monastir
v
AS Gabes